Modele Opla w wyjątkowej, przyciągającej wzrok stylizacji

Modele Opla w wyjątkowej, przyciągającej wzrok stylizacji13.04.2018
Modele Opla w wyjątkowej stylizacji: model Opel Astra z czarnym dachem oraz lusterkami bocznymi i felgami z lekkiego stopu w tym samym kolorze. Czarne akcenty także w modelach Corsa i Mokka X.

Opel Astra prezentuje się teraz jeszcze bardziej sportowo, finezyjnie i wyjątkowo. Odnoszący sukcesy kompaktowy model po raz pierwszy jest oferowany również w wersji dwukolorowej - czarny lakier na dachu, bocznych lusterkach i obręczach kół z lekkiego stopu kontrastuje z resztą nadwozia. Mały i uniwersalny Opel Corsa oraz bestsellerowy SUV Opel Mokka X także udowadniają, że „czarne jest piękne” - z dachem, lusterkami bocznymi oraz kołami stanowiącymi opcjonalne akcenty w tym eleganckim kolorze. Firma Opel wprowadza zatem trend zewnętrznej indywidualizacji zapoczątkowany w modelu ADAM do popularnego segmentu kompaktów, a także w małych samochodach i pojazdach sportowo-użytkowych. W ubiegłym roku Opel Crossland X oraz najnowszy w ofercie marki Grandland X również zadebiutowały na rynku z charakterystycznym dwukolorowym nadwoziem.

Opel Astra Corsa i Mokka X
Opel Corsa, Astra i Mokka X

Obecna generacja modelu Astra już od dwóch lat imponuje najnowocześniejszą technologią, opcjami cyfrowej łączności, wysokim komfortem, a przede wszystkimi dynamiczną stylistyką. Teraz można ją jeszcze podkreślić czarnym dachem. Jest to idealna propozycja dla nabywców Astry ceniących wyszukany styl, ponieważ oprócz kontrastującego dachu w kolorze czarnym Mineral bestsellerowy model w tej wersji ma również czarne obudowy lusterek bocznych oraz czarne 17‑calowe pięcioramienne obręcze kół z lekkiego stopu. Atrakcyjna opcja stylistyczna może towarzyszyć Astrze w wersjach wyposażenia Dynamic i Elite za dopłatą od 2 250 zł (wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi z VAT w Polsce).

Czarne akcenty są też dostępne w cieszącym się ogromną popularnością SUV‑ie Mokka X. Zamawiając Opla Mokkę X Colour Edition otrzymujemy błyszczący czarny dach oraz lusterka w takim kolorze. Czarne są również 18‑calowe dziesięcioramienne obręcze kół, podkreślające sportowy i muskularny wygląd samochodu dla kierowców żądnych przygód.

Niewielki i uniwersalny Opel Corsa także doczekał się eleganckiej i wyrazistej stylizacji. Corsa Colour Edition z opcjonalnym pakietem „Czarny Dach”, dostępnym za 2 100 zł, jest wyposażona w czarny dach oraz czarne boczne lusterka, grill i 16‑calowe felgi z lekkiego stopu o podwójnie czteroramiennym wzorze. Samochód dodatkowo wyróżnia się aluminiowymi sportowymi nakładkami na pedały, chromowaną końcówką wydechu oraz mocno przyciemnianymi, pochłaniającymi ciepło, szybami Solar Protect w tylnej części przedziału pasażerskiego, które podkreślają sportowe zacięcie popularnego Opla.

Źródło: Opel