Czy tak będzie wyglądała nowa Vectra?

Czy tak będzie wyglądała nowa Vectra?18.04.2007
Podczas Salonu Samochodowego w Genewie, Opel zaprezentował koncepcyjny model GTC, który w prostej linii nawiązuje do nowego wcielenia Vectry. Koncept miał być swego rodzaju konkurencją dla Forda Mondeo ...

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie, Opel zaprezentował koncepcyjny model GTC, który w prostej linii nawiązuje do nowego wcielenia Vectry. Koncept miał być swego rodzaju konkurencją dla Forda Mondeo, będącego w centrum uwagi dziennikarzy motoryzacyjnych z całego świata.

Zaprezentowany na zdjęciu pojazd to komputerowa wizualizacja kolejnego stadium Opla GTC, ukazująca prawdopodobny wygląd produkcyjnej wersji konkurenta Forda Mondeo.

Samochód pojawi się w sprzedaży w przyszłym roku, a jego premiera będzie miała miejsce podczas Salonu Samochodowego w Londynie, który odbędzie się latem przyszłego roku. Samochód otrzyma również nową nazwę - Insignia - sugerującą całkowite oderwanie się od przeszłości. Zgodnie z obietnicą przedstawicieli koncernu, nowy Opel będzie zupełnie nową konstrukcją.

Źródło: What Car?, informacja Moto Target