Nowa Vectra coraz bliżej premiery

Nowa Vectra coraz bliżej premiery15.05.2007
Dziennikarze agencji Lehmann zdołali przyłapać nowa generację Opla Vectra podczas finalnych testów w Hiszpanii. Jak dotąd to najdokładniejsze szpiegowskie zdjęcia prototypu ...

Debiut auta nastąpi już we wrześniu podczas IAA we Frankfurcie, natomiast amerykańska mutacja Vectry oznaczona jako Saturn Aura pojawi się w USA pod koniec 2008 roku. Vectra numer cztery spocznie na zupełnie nowej platformie podłogowej koncernu GM - Epsilon 2. Będzie wyższa i szersza od obecnego modelu, co przełoży się na ilość miejsca we wnętrzu. Nowa limuzyna Opla ma przed sobą trudne zadanie tym bardziej, że konkurenci dysponują naprawdę dopracowanymi modelami. Nowy Volkswagen Passat zbiera jak najlepsze opinie, a nowemu Fordowi Mondeo wróży się pewien sukces rynkowy. Dlatego Opel chce zaskoczyć wszystkich zupełnie odmienną stylistyką i lepszą jakością wykonania i montażu.

Po raz pierwszy w opcji pojawi się napęd na cztery koła. Gama silników zawierać ma nowego diesla 2,7 V6 z podwójnym doładowaniem i mocą 200 KM. Poza tym w nowej Vectrze zobaczymy po raz pierwszy nowy silnik benzynowy V8.

Tutaj zobaczą Państwo najnowsze zdjęcia szpiegowskie nowego Opla Vectra.

Źródło: WCF, Informacja Moto Target