Opel Insignia - oficjalne zdjęcia z testów

Opel Insignia - oficjalne zdjęcia z testów14.04.2008
Nowy samochód klasy średniej Opla to obietnica radykalnego skoku naprzód. Dziś przedstawiamy kolejne oficjalne zdjęcia z testów Insigni. Na zdjęciach szczególnie dobrze widać pas przedni z innowacyjnymi reflektorami ...

Opel Insignia - oficjalne zdjęcia z testów 1...wykorzystującymi diody LED i system AFL. Najprawdopodobniej skrętne lampy biksenonowe z systemem AFL nie będą seryjnym wyposażeniem każdej wersji modelu Insignia. Zastosowanie zaawansowanej techniki oświetlenia zwiększy bezpieczeństwo podróżowania (rozdzielając optymalnie wiązkę światła padającego na drogę), zmniejszy efekt oślepienia innych kierowców, a także przyczyni się do spadku zapotrzebowania na energię, a co za tym idzie wpłynie również na mniejsze zużycie paliwa. Każda Insignia wyposażona w lampy AFL otrzyma standardowo światła do jazdy dziennej wykonane z pasów diod LED.

Auto trafi do sprzedaży także za oceanem pod nazwą Saturn Aura. W Anglii oferowane będzie tradycyjnie z logo Vauxhall. Nowa Insignia będzie produkowana w zakładach Opla w Rüsselsheim, jednej z najnowocześniejszych fabryk na świecie.

Źródło: Opel, Carscoop, fot. Opel, informacja Moto Target