Wielki Test Opla: rozpoczęcie programu

Wielki Test Opla: rozpoczęcie programu12.04.2005
W poniedziałek 4 kwietnia Opel rozpoczął w Polsce niespotykaną do tej pory akcję jazd testowych - Wielki Test Opla. W ciągu najbliższych trzech miesięcy, klienci będą mieli okazję do przetestowania modeli Corsa, Meriva i Astra III ...

800 samochodów testowych do dyspozycji klientów w salonach Opla w całym kraju

Warszawa. W poniedziałek 4 kwietnia Opel rozpoczął w Polsce niespotykaną do tej pory akcję jazd testowych - Wielki Test Opla. W ciągu najbliższych trzech miesięcy, tj. do 30 czerwca br, klienci będą mieli okazję do przetestowania modeli Corsa, Meriva i Astra III.

Wielki Test Opla: rozpoczęcie programu 1 Akcja ta jest programem dodatkowym, w tym samym czasie będą odbywać się standardowe jazdy próbne.

W historii polskiej motoryzacji nie było jeszcze programu jazd próbnych o takiej skali i rozmachu, łącznie do dyspozycji klientów przekazana będzie flota ok. 800 samochodów. Klienci po spełnieniu warunków określonych w regulaminie będą mogli osobiście przekonać się o wysokiej jakości, zaawansowaniu technologicznym oraz wszechstronności Opla, użytkując samochody testowe nawet do trzech dni. Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa w Wielkim Teście Opla można uzyskać pod specjalnym numerem infolinii 0-801 500 005, na stronie internetowej www.opel.com.pl lub u najbliższych dystrybutorów marki Opel.

Polska edycja jest częścią ogólnoeuropejskiego programu oficjalnie zainaugurowanego przez Fritza Hendersona, Prezesa GM Europe w trakcie ceremonii otwarcia Salonu Samochodowego w Genewie. Łącznie w Teście Miliona Mil weźmie udział około 35 000 samochodów testowych w niemal 40 krajach europejskich.