Opel FlexApp: wszystko do iPhone'a

Opel FlexApp: wszystko do iPhone'a24.01.2011
Innowacje Opla dostępne są odtąd także dla użytkowników iPhone'ów. Aplikację Opel FlexApp - serię narzędzi do iPhone'a - zaprojektowano z myślą o wprowadzeniu różnych udogodnień dla kierowców, które mają ułatwić parkowanie, robienie zakupów, ...

...planowanie urlopów, prowadzenie działalności biznesowej oraz znalezienie playlisty odpowiedniej do nastroju, a dzięki temu dotarcie do celu podróży w prosty, efektywny i przyjemny sposób.

Zwolennicy Astry otrzymują specjalną niespodziankę: trzy dodatkowe aplikacje rozrywkowe, dzięki którym można wystąpić we własnej reklamie Astry, posłuchać muzyki lub sprawdzić się w grze samochodowej.

Opel FlexApp: wszystko do iPhone'a 1 Innowacyjność mamy w genach. Nasi inżynierowie wzięli pod uwagę to, że użytkownicy iPhone’ów coraz częściej domagają się oprogramowania ułatwiającego codzienne czynności – mówi Alain Visser, wiceprezes ds. sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej. Opel FlexApp to szereg narzędzi, które można personalizować i wykorzystywać każdego dnia zarówno w samochodzie, jak i poza nim.

Planowane jest także wzbogacenie aplikacji FlexApp o dodatkowe narzędzia, jak np. przewodnik po mieście, aby mogła ona służyć przez długi czas. Aplikacja będzie co rok uzupełniana o nowe narzędzia.

Aplikacja FlexApp do parkowania, robienia zakupów i dla rozrywki – z opcją personalizacji
Aplikacja Opel FlexApp, dostępna do ściągnięcia za darmo ze sklepów iTunes, pomaga odnaleźć miejsce do zaparkowania samochodu, kontrolować czas pozostały w parkometrze i zapamiętać miejsce, w którym stoi samochód. Umożliwia również tworzenie listy zakupów i znalezienie najlepszych sklepów. FlexApp jest pomocna przy organizowaniu urlopu. Użytkownicy mogą również nagrać wiadomość i wysłać ją – po uprzednim, bezpiecznym zaparkowaniu samochodu.

Potrzebujesz relaksu po ciężkim dniu w pracy? Opel FlexApp utworzy playlisty dostosowane do nastroju. Nie lubisz jednej z pozycji na liście? Użytkownicy mogą po prostu przejść do następnej piosenki, a FlexApp Mood Player ją zmieni.

Opel FlexApp: wszystko do iPhone'a 2 Funkcja Hot Spot pomaga wybrać najważniejsze użyteczne miejsca i dane kontaktowe, np. dealerów Opla, restauracji, hoteli. Aplikacja pomoże dotrzeć do wybranego miejsca docelowego – można wybrać pomiędzy najszybszą, a najkrótszą trasą i wyeksportować konfigurację do Google Maps lub Navigon.

Zgodnie z filozofią Opla aplikacja FlexApp jest elastyczna, a więc można ją personalizować. Użytkownicy mają możliwość dostosowania swojego ekranu głównego. Sześć aktualnych narzędzi można przenieść do innego miejsca oraz aktywować/dezaktywować na ekranie głównym. Można wybrać wszystkie lub tylko jedną do użytku codziennego.

Aplikacja Opel InnovationApp do modelu Astra Sports Tourer
Ta aplikacja do iPhone’a oferuje podróż poprzez najatrakcyjniejsze innowacje nowego Opla Astra Sports Tourer dzięki technologii AR. Pozwala ona doświadczyć korzyści płynących z nowości Opla, jak np. FlexRide i FlexFold.

Aplikacje do Astry pozwalają wystąpić we własnym klipie
Ponadto, Opel stworzył trzy dodatkowe aplikacje dla miłośników Astry. YouStar to spersonalizowany klip video, dzięki któremu można zostać gwiazdą reklamy telewizyjnej Opla Astry. Użytkownicy mogą wybrać własne zdjęcia i zamieścić je w video Astry. Następnie mogą udostępnić je znajomym poprzez pocztę elektroniczną, na facebooku lub portalu YouTube.

Opel FlexApp: wszystko do iPhone'a 3 YourBeat pozwala na personalizację odtwarzania plików audio z sieci. Za pomocą tej aplikacji można stworzyć własną ścieżkę dźwiękową dzięki możliwości słuchania radia z sieci na żywo. Do wyboru są trzy style muzyczne: RnB, Acid Jazz i Loung Music.

YourCoup to gra samochodowa, w której można prowadzić nową Astrę. Gra wywołuje dreszcz emocji, daje przyjemność płynącą z dynamicznej jazdy i zaawansowanej technologii. Przy wypełnianiu poszczególnych misji gracze mają do dyspozycji wyposażenie Opla, takie jak system AFL+, system FlexRide oraz system kamer Opel Eye. Regularnych graczy zachęcamy do publikowania najlepszych wyników na stronie Opla na facebooku. Dotychczas w grze YourCoup wzięło udział 19 000 użytkowników.

Źródło: Opel