Opel Meriva Design Edition

Opel Meriva Design Edition08.04.2011
Opel Meriva od początku produkcji sprzedał się w Europie w ilości 120 000 egzemplarzy, co sprawia, że model ten przoduje w klasie pojazdów typu monocab. Ponad 30% małych monocabów sprzedawanych obecnie na naszym kontynencie, ...

..., to właśnie Merivy. Opel postanowił pójść za ciosem i przygotował specjalną edycję pojazdu o nazwie Design Edition.

Opel Meriva Design Edition 1 Wersja ta wyróżnia się błyszczącym, czarnym dachem, przyciemnionymi reflektorami z adaptacyjnymi światłami AFL, światłami przeciwmgielnymi, mocno przyciemnioną i termoizolowaną szybą tylną oraz 18-calowymi felgami z lekkich stopów typu bi-color.

Ten nieco bardziej sportowo wyglądający wariant Merivy będzie dostępny w pięciu kolorach nadwozia: białym, czerwonym, szarym, srebrnym i zupełnie nowym, ciepłym odcieniu o nazwie „Henna”.

Oferta wyposażenia edycji specjalnej jest dość szeroka i obejmuje m.in.: klimatyzację, radio z odtwarzaczem płyt CD, komputer pokładowy, kierownicę obitą skóra, unoszone i opuszczane elektrycznie szyby z przodu, ustawiane elektrycznie lusterka boczne, elektroniczny system utrzymywania przez samochód stałej prędkości podróżnej i innowacyjny schowek FlexRail wmontowany w konsolę środkową.

Źródło: Opel, opracowanie: BM