Astra TwinTop – luksus za rozsądną cenę

Astra TwinTop – luksus za rozsądną cenę07.03.2006
Opel kontynuuje strategię umiarkowanych cen, która przyczyniła się do sukcesu Astry, w tym wersji TwinTop. W Niemczech ceny rozpoczynają się od 23 650 euro, około 3 000 euro poniżej cen podobnych pojazdów konkurencji ...

Opel kontynuuje strategię umiarkowanych cen, która przyczyniła się do sukcesu Astry, w tym wersji TwinTop. W Niemczech ceny rozpoczynają się od 23 650 euro, około 3 000 euro poniżej cen podobnych pojazdów konkurencji. Klienci, którzy złożą zamówienia do 20 maja, otrzymają dodatkowo bezpłatne 17-calowe felgi z lekkich stopów.

Astra TwinTop – luksus za rozsądną cenę 1 Czteromiejscowa Astra TwinTop ze składanym, stalowym dachem dostępna jest z czterema silnikami benzynowymi (moc od 77 kW/105 KM do 147 kW/200 KM) i jednostką wysokoprężną turbo 1.9 CDTI z układem wtrysku bezpośredniego (110 kW/150 KM).

Luksusowe, standardowe wyposażenie nowego kabrioletu Opla obejmuje system "Easy Load" ułatwiający wkładanie ładunków do bagażnika i ich wyjmowanie przy opuszczonym dachu, aktywny system zabezpieczenia na wypadek dachowania, przednie poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, system ESPPlus, tempomat, klimatyzację i system audio z odtwarzaczem CD i sześcioma głośnikami. Dostępne są również takie opcje, jak systemy nawigacji, system "Open & Start" (zamek centralny który nie wymaga używania kluczyka), adaptacyjne przednie reflektory i system stałej kontroli amortyzacji.

Pierwsze skojarzenie z nową Astrą TwinTop to dobrze wytrenowany sportowiec – nigdzie ani grama tłuszczu, nadmiernego obciążenia. Stopniowo objawia się elegancki profil, potwierdzający, że Astra TwinTop to coupé wśród kabrioletów, jasne i nieskomplikowane linie biegnące od przedniej części w kształcie strzały i klinowaty kształt wznoszący się ku tyłowi, zakrzywiony dach i naprężony tył.