Opel Mokka wchodzi do sprzedaży w Polsce

Opel Mokka wchodzi do sprzedaży w Polsce10.08.2012
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego SUVa Opla. Dostawy Opla Mokka rozpoczną się pod koniec października tego roku. Kompaktowa Mokka mierzy zaledwie 4,28 m długości, ale przewiezie nawet do pięciu osób.

W naszym kraju Opel Mokka będzie oferowany zarówno z silnikami benzynowymi, jak i wysokoprężnymi. Wśród jednostek benzynowych klienci będą mieć do wyboru jedną o pojemności 1,6 litra i mocy 115 KM wyposażoną w system Start&Stop oraz drugą, 1,4-litrową o mocy 140 KM, również z systemem Start&Stop. Ten drugi wariant silnikowy będzie występować ze stałym napędem na wszystkie koła. Trzecia propozycja Opla dla Mokki to 1,7-litrowy diesel o mocy 130 KM. Będzie dostępny z systemem Start& Stop, stałym napędem na wszystkie koła i przekładnią automatyczną. {AKAPIT{ Opel Mokka będzie w Polsce występować w trzech wariantach wyposażeniowych:

  • bazowym o nazwie Essentia, w ramach którego klienci mogą oczekiwać: szyb z elektrycznym mechanizmem opuszczania z przodu, zamka centralnego, elektrycznych lusterek bocznych, elektronicznego tempomatu, radioodbiornika CD400, systemu ESP, napinaczy pasów bezpieczeństwa, poduszek czołowych i bocznych dla kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu, poduszek kurtynowych i wspomagania hamowania awaryjnego,
  • Enjoy, w którym dodatkowo standardowa oferta obejmuje: szyby z elektrycznym mechanizmem opuszczania z tyłu, światła przeciwmgielne, kierownicę obitą skorą, aluminiowe obręcze R18, komputer pokładowy, lepszy system audio i klimatyzację,
  • najbogatszym o nazwie Cosmo, który oprócz wszystkich elementów wymienionych powyżej obejmuje elektroniczną klimatyzację.
  • Ceny Opla Mokka w naszym kraju rozpoczynają się od poziomu 67 900 PLN. Zapraszamy także do lektury artykułu prezentującego szczegółowo Opla Mokka .

Źródło: Opel, opracowanie: BM