Opel ADAM w nowych odsłonach na IAA we Frankfurcie

Opel ADAM w nowych odsłonach na IAA we Frankfurcie14.08.2013
Podczas Międzynarodowej Wystawy Samochodowej IAA we Frankfurcie, która odbędzie się w dniach 12-22 września tego roku Opel zaprezentuje model ADAM w nowych odsłonach stylistycznych.

ADAM zyska zarówno nowe opcje wykończenia, jak i elementy nadwoziowe.

Opel ADAM w nowych odsłonach na IAA we Frankfurcie 1 We Frankfurcie Opel ADAM zaprezentuje się w dwóch wersjach kolorystycznych nadwozia, z nowym dachem, nowymi obręczami i nowymi dekoracjami graficznymi. W kabinie odświeżonego ADAMa umieszczono nowe elementy wykończenia deski rozdzielczej, konsoli środkowej i drzwi. Zastosowano także nową tapicerkę na fotelach i dodatkowe wzory obicia podsufitki. Poszerzy to możliwości dostosowania samochodu do indywidualnych upodobań klientów, choć już teraz są one imponujące: oferta ADAMa pozwala na skonfigurowanie 61 tysięcy wariantów wyposażenia nadwozia i 82 tysięcy opcji stylistycznych wnętrza.

Opel ADAM w nowych odsłonach na IAA we Frankfurcie 2 Opel ADAM będzie już niedługo dostępny w nowych kolorach nadwozia: mahoniowym i błękitnym. Natomiast jego dach będzie mógł mieć niezwykły odcień „Limelight Green” będący połączeniem zieleni i beżu z brokatowym wykończeniem. Ten sam kolor można też zastosować na maskownicy i obudowach lusterek bocznych. Poszerzy się także skala barwna zewnętrznych elementów wykończeniowych i nadruków na desce rozdzielczej. Na to wszystko klienci będą musieli jednak poczekać do stycznia przyszłego roku.

Źródło: Opel, opracowanie: BM