Nowe Magnum od Techartu

Nowe Magnum od Techartu12.10.2010
Techart Magnum to tuningowa oferta indywidualizacji Porsche Cayenne ciesząca się sporą popularnością - niemiecki tuner sprzedał już ponad 1000 egzemplarzy tak zmodyfikowanych Porsche. Podczas Auto Zurich Car Show, ...

...który odbędzie się w dniach 11-14 listopada Techart zaprezentuje najnowszą odsłonę swojego Magnum.

W Szwajcarii będzie można oglądać zmodyfikowane nadwozie Cayenne/Magnum: z przednim fartuchem z dużymi wlotami powietrza, zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej i dodatkowymi podwójnymi reflektorami ksenonowymi oraz maską silnika Techart Aero z włókna węglowego ze zintegrowanymi wylotami powietrza.

Nowe Magnum od Techartu 1Patrząc z boku zobaczymy boczne fartuchy i eleganckie wykończenia drzwi. W tyle zauważymy trzyczęściowy zestaw świateł z dodatkowym reflektorem zapewniającym dynamiczny kształt, spojler dachowy i tylny fartuch ze zintegrowanym dyfuzorem. Nadwozie jest o 92 mm szersze od modelu standardowego.

Do pakietu zmian Techart dorzuca sportowy układ wydechowy z końcówkami rur ze stali nierdzewnej, sportowe zawieszenie zwiększające dynamikę jazdy, układ zarządzania pracą silnika Techtronic, zwiększający jego moc (niestety tuner nie podał jeszcze, jaką będzie ona miała wartość w najnowszej odsłonie Magnum), zestaw felg z lekkich stopów o różnych wzorach i kolorach i personalizację kabiny Cayenne, np. w postaci zamontowania pod sufitem zestawu rozrywkowego z monitorem i konsolą obitymi skórą oraz zamiany standardowej kierownicy na trzyczęściową, sportową kierownicę Techartu z manetkami służącymi do przerzucania biegów.

Źródło: Techart, opracowanie: BM