Renault na targach Fleet Market 2017

Renault na targach Fleet Market 201721.11.2017
Na tegorocznej, dziewiątej odsłonie Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market 2017 Renault Polska zaprezentuje Nowe Renault ZOE, Nowe Kangoo Z.E., Nowe Renault Espace (gama 2017) i Nowe Renault Koleos.

Samochody będą dostępne dla zwiedzających na stoisku Renault Polska, 22 listopada br. (środa) od godz. 8.00 do 16.00, w Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe FLEET MARKET 2017 są skierowane do przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych. W tym roku zostanie pokazanych blisko 200 samochodów osobowych i dostawczych.

Renault zaprezentuje swoje dwa modele elektryczne, dostawcze Nowe Kangoo Z.E. oferujące zwiększony o ponad 50% zasięg – 270 km zgodnie z normą NEDC (200 km w rzeczywistych warunkach użytkowania w lecie) zamiast dotychczasowych 170 km. Samochód został wyposażony w nowy akumulator trakcyjny połączony z nowym silnikiem i nową pompą ciepła, pozwala uzyskać najlepszy zasięg wśród lekkich elektrycznych samochodów dostawczych. Kolejnym prezentowanym na targach modelem elektrycznym będzie Renault ZOE o zwiększonym do 400 km zasięgu. Renault ZOE jest obecnie w swoim segmencie samochodem elektrycznym o największym zasięgu na jednym ładowaniu. Już teraz jest numerem jeden na rynku europejskim.

Nowe Kangoo Z.E.

Nowe ZOE, wraz z nowym zasięgiem ma znacznie większe możliwości zastosowania, a jednocześnie nadal pozostaje przystępne cenowo. ZOE wyposażone aktualnie w akumulator Z.E.40 jest kolejnym dowodem konsekwentnej realizacji strategii Renault, zmierzającej do upowszechnienia na dużą skalę samochodów o zerowej emisji. Marka jest pionierem i liderem na rynku samochodów elektrycznych w Europie.

Pozostałe dwa modele to najnowsza gama Espace na ten rok wraz z nowym silnikiem o mocy 224KM oraz Nowe Renault Koleos, czyli najnowsze auto Renault, łączące w sobie atletyczny styl SUV-a z jakością wykończenia typową dla dużej limuzyny.

Źródło: Renault