Grupa Pietrzak z Ekspertami Renault Sport

Grupa Pietrzak z Ekspertami Renault Sport30.09.2020
Katowicki dealer Renault Pietrzak stawia na wyselekcjonowany dział sprzedaży - tzw. Ekspertów Renault Sport. Specjaliści dedykowani są segmentowi aut ze sportową duszą.

Taka nowatorska forma obsługi klienta okazała się strzałem w dziesiątkę w przypadku tego segmentu pojazdów. Jedną z perełek z ich „stajni” jest nowy, limitowany Renault Megane RS Trophy-R.

Eksperci Renault Sport to zespół o najwyższych kwalifikacjach, zarówno w zakresie obsługi klienta, jak i wiedzy o marce Renault, a w szczególności jej sportowych modelach. Jego pracownicy do potrzeb każdego klienta podchodzą w sposób zindywidualizowany, z nastawieniem na długofalową współpracę. Nic dziwnego, ich oferta dotyczy wyjątkowych samochodów spod szyldu francuskiego koncernu: Clio RS Line, Megane RS Line, Megane RS, Megane RS Trophy i wreszcie najważniejszy w tym zestawieniu model – Megane RS Trophy-R.

Renault
Ekspertci Renault Sport Grupy Pietrzak

Warto odnotować, że samochód został właśnie wyróżniony przez TopGear.com jako Performance Car of the Year. Auto wyszło w limitowanej serii 500 egzemplarzy na całym świecie, z czego 12 trafiło do Polski. Trophy-R został zaprojektowany jako samochód wyścigowy o rekordowo niskiej masie, wspaniałej aerodynamice i wyjątkowej przyczepności. To najmocniejsze auto seryjne, kiedykolwiek wyprodukowane przez koncern Renault. Zastosowanie ultralekkich materiałów pozwoliło obniżyć masę samochodu o 130 kg w porównaniu poprzednikiem – Megane RS Trophy.

– Nasz zespół opisałbym jako grupę pasjonatów marki. Znamy ją od podszewki, fascynuje nas historia Renault i od tego zaczyna się wiele naszych rozmów z klientami. Ale czując ducha marki jesteśmy przede wszystkim ekspertami od tego, co naszym klientom oferujemy. Dla mnie Renault to przede wszystkim sportowy duch, który w marce drzemie od lat – wyjaśnia Miłosz Woźnicki, ekspert Renault Sport w Renault Pietrzak.
Renault
Ekspertci Renault Sport Grupy Pietrzak

Do zakresu obowiązków ekspertów należy odpowiednia ekspozycja aut oraz budowanie relacji z klientem, podczas wizyt w salonie, podczas udziału w eventach oraz jazd testowych na sportowych torach.

Zespół ekspertów został stworzony w 2017 r. W jego skład wchodzi 2 pracowników.

Źródło: Warsaw Public Relations