Nowa gama samochodów dostawczych Renault

Nowa gama samochodów dostawczych Renault25.03.2021
Renault poszerza i odnawia gamę samochodów dostawczych oraz oferuje nowe możliwości dzięki kompleksowej ofercie produktów i usług, łącznie z wersjami z napędem elektrycznym i wodorowym.

Renault poszerza i odnawia gamę samochodów dostawczych, aby spełnić wszystkie potrzeby użytkowników biznesowych. W 2019 roku marka odnowiła Mastera, a dziś przedstawia modele: Nowe Kangoo Van, Nowy Express Van, Nowy Trafic Combi i Nowy SpaceClass.

Renault jest od ponad 120 lat ekspertem na rynku samochodów dostawczych i zawsze było liderem pod względem wprowadzanych innowacji. Dziś oferujemy poszerzoną, odnowioną gamę i wprowadzamy modele Nowe Kangoo Van, Nowy Express Van i Nowy Trafic. Innowacyjny system „Open Sesame by Renault” wprowadzony w Nowym Kangoo Vanie to pierwsze takie rozwiązanie na świecie w samochodach dostawczych. Jesteśmy liderem na rynku samochodów elektrycznych w Europie i przygotowujemy się na przyszłe wyzwania, wprowadzając ofertę nowych produktów i rozwiązań uwzględniających napęd elektryczny i wodorowy. - Mark Sutcliffe, dyrektor Aliansu ds. samochodów dostawczych
Renault

W segmencie furgonetek Renault oferuje dwa uzupełniające się modele: Nowe Kangoo Van i Nowy Express Van.

  • Nowe Kangoo Van to innowacyjna furgonetka o atletycznej i dynamicznej stylistyce. Wyposażona w przydatne i inteligentne rozwiązania jak „Open Sesame by Renault” oraz zapewniająca wyższy komfort i zaawansowane technologie pokładowe zrewolucjonizuje ten segment.
  • Natomiast Nowy Express Van to praktyczna i wydajna furgonetka o dynamicznej stylistyce nadwozia, świadczącej o solidności konstrukcji, w pełni zgodna z kanonami stylistycznymi marki. Ma bezkonkurencyjne wymiary, jak na przykład najszerszy otwór drzwi bocznych w tej kategorii, a także oferuje liczne schowki.
Renault

W segmencie furgonów Renault wprowadza Nowego Trafica w wersji do przewozu osób. Elegancki design, wyższy poziom bezpieczeństwa i osiągów nowego modelu doskonale wpisuje się w DNA tego samochodu. Wersja dostawcza będzie dostępna pod koniec 2021 roku.

Wraz z nową gamą pojawia się rozszerzona oferta usług i spersonalizowanych rozwiązań Renault Pro+, która ma spełnić oczekiwania klientów biznesowych związane z nowymi sposobami użytkowania samochodów. Renault Pro+ oferuje cyfrowe rozwiązania i systemy łączności „pod klucz” poprzez sieć wyspecjalizowanych centrów, a także adaptacje samochodów wykonywane w sieci 25 wykonawców zabudów w Polsce.

Renault

Pod koniec 2021 roku bestsellerowy model Kangoo Z.E. zostanie zastąpiony przez Nowe Kangoo Van E-TECH Electric z akumulatorem 44 kWh i zasięgiem 265 km. Renault oferuje również, poprzez swoją spółkę zależną Elexent, rozwiązania w zakresie ładowania samochodów elektrycznych przeznaczone dla klientów flotowych.

Od 2011 roku marka jest pionierem na rynku elektrycznych samochodów dostawczych, a od 2014 roku również na rynku samochodów z napędem wodorowym. Jeszcze w tym roku Renault przedstawi Nowego Mastera z ogniwami wodorowymi. Wraz z firmą Plug Power marka chce do 2030 roku zdobyć 30% udziału w europejskim rynku lekkich samochodów dostawczych z napędem wodorowym dzięki oferowanym rozwiązaniom ładowania samochodów dostawczych i hybryd plug-in, przeznaczonym dla klientów flotowych.

Źródło: Renault