Można już zamawiać nowe Renault Trafic Combi i Spaceclass

Można już zamawiać nowe Renault Trafic Combi i Spaceclass28.03.2021
Na całym świecie rozpoczęto przyjmowanie zamówień na Nowe Renault Trafic w wersjach Combi do transportu osób. Zamówienia na Nowe Renault Trafic SpaceClass do przewozów VIP będą przyjmowane od 31 marca 2021 roku.

Nowy Trafic Combi i Nowy SpaceClass mają nowy przód, nowe światła przednie LED i nowe aluminiowe obręcze kół o średnicy 17” (diamentowane w wersji SpaceClass). Nowy Trafic Combi wkracza na rynek w niespotykanym dotąd ognistym odcieniu Czerwony Carmin.

We wnętrzu nowa deska rozdzielcza w kolorze Czarny Titan, podkreślona poziomym paskiem przechodzącym na panele drzwi, daje wrażenie większej przestrzeni. Zestaw wskaźników otrzymał nowoczesne wielokolorowe podświetlenie. Nowy SpaceClass wyróżnia się ekskluzywną i jeszcze bardziej elegancką deską rozdzielczą w kolorze Szary Météor.

Renault
Renault Trafic Spaceclass

Przestronne i zoptymalizowane wnętrze

Wnętrze zostało zaprojektowane na nowo. Zapewnia największą w segmencie wysokość wewnętrzną – 935 mm. Pojemność schowków w kabinie została zwiększona do 86 litrów i pomyślano o ich lepszym rozmieszczeniu.

Nowy Trafic Combi i Nowy SpaceClass mogą przewieźć do dziewięciu osób oferując przestrzeń bagażową do 1,8 m³. Wychodzą naprzeciw potrzebom klientów biznesowych i osób prywatnych, poszukujących maksymalnej modułowości i komfortu.

Renault
Renault Trafic Spaceclass

Więcej technologii na pokładzie

Nowy Trafic Combi i Nowy SpaceClass mają wbudowany nowy ekran dotykowy 8” oraz ładowarkę indukcyjną. Dostęp do usług online idzie o krok dalej dzięki najnowszemu systemowi multimedialnemu Renault EASY LINK ze zintegrowaną nawigacją oraz dzięki kompatybilności z protokołami Apple CarPlay i Android Auto dla smartfonów.

Zwiększeniu bezpieczeństwa służą nowe systemy wspomagania jazdy, takie jak aktywny regulator prędkości, aktywny system wspomagania nagłego hamowania, system kontroli pasa ruchu i system monitorowania martwego pola. Kolejną nowością jest przednia poduszka powietrzna dodatkowo chroniąca obu pasażerów oprócz bocznych poduszek powietrznych.

Renault
Renault Trafic Spaceclass

Rozszerzona gama silników Blue dCi z automatyczną skrzynią biegów EDC

W obu nowych modelach mamy do dyspozycji trzy silniki wysokoprężne:

  • nowy silnik Blue dCi 110 z mechaniczną skrzynią biegów o 6 przełożeniach
  • nowy silnik Blue dCi 150 z mechaniczną skrzynią biegów o 6 przełożeniach lub automatyczną skrzynią biegów EDC
  • oraz silnik Blue dCi 170 dostępny z 6-stopniową automatyczną skrzynią biegów EDC.

Gama wyposażona w technologię Stop&Start jest zgodna z nowymi przepisami określonymi w normie Euro 6D FULL.

Renault
Renault Trafic Spaceclass

Nowy Renault Trafic Combi i Nowy Renault SpaceClass będą dostępne na rynku od maja 2021 roku. Katalogowe ceny Nowego Renault Trafic Combi rozpoczynają się od 128 550 zł za wersję BUSINESS Blue dCi 110, natomiast ceny katalogowe Nowego Renault SpaceClass od 174 550 zł za wersję SPACECLASS Blue dCi 150.

Źródło: Renault