Renault Master nowej generacji zadebiutuje na targach Solutrans

Renault Master nowej generacji zadebiutuje na targach Solutrans09.11.2023
Flagowy model nowej generacji furgonów Renault zostanie zaprezentowany podczas targów Solutrans. Już za kilka dni poznamy więcej informacji.

Renault Master to model, który odniósł niezwykły sukces. Od 1980 roku sprzedano ponad 3 miliony Masterów. Nowa generacja, która zostanie zaprezentowana na targach Solutrans we francuskim Lyonie, podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.

Nowe Renault Master to flagowy model nowej generacji furgonów – innowacyjnych i bardziej wydajnych oraz w 100% wyposażonych w technologie Renault Connect. Nowy model został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu eksploatacji. Może pokonać znacznie większy dystans mniejszym kosztem, a także dostosuje się do bieżących potrzeb użytkownika.

Renault Master 2024

Stylistyka nadwozia typu „aerovan” i nowy układ hamulcowy zapewniają obniżenie zużycia energii o 21% w przypadku wersji elektrycznej. Zużycie paliwa w wersjach z silnikami spalinowymi jest o 1,5 l/100 km niższe w porównaniu z samochodami poprzedniej generacji.

Podobnie jak poprzednie Mastery, nowy model będzie produkowany we francuskim zakładzie w Batilly, który został zmodernizowany, aby umożliwić wprowadzenie nowoczesnych i innowacyjnych procesów produkcyjnych.

Źródło: Renault