Nowe Renault Laguna już za 36 dni

Nowe Renault Laguna już za 36 dni08.05.2007
Renault zaskoczył wszystkich video opublikowanym w Internecie, na którym widać zamaskowany prototyp nowej Laguny. Francuzi postanowili nie czekać do wrześniowego salonu IAA we Frankfurcie i już za 37 dni pokażą zupełnie nową generację Renault Laguna ...

Renault zaskoczył wszystkich video opublikowanym w Internecie, na którym widać zamaskowany prototyp nowej Laguny. Francuzi postanowili nie czekać do wrześniowego salonu IAA we Frankfurcie i już za 37 dni pokażą zupełnie nową generację Renault Laguna.

Na filmie widać mężczyznę który przyczajony w tajskim gąszczu leśnym obserwuje jazdy testowe zamaskowanym prototypem Laguny III. Po chwili auto staje, wysiada z niego Fernando Alonso, a bohater filmu chyłkiem skrada się i zajmuje miejsce za kierownicą. Niestety nie może odjechać, gdyż w ręku Alonso spoczywa karta typu "hands free" niezbędna do uruchomienia silnika. Jednak to, że nowa Laguna będzie wyposażona w takie rozwiązanie nie jest jedyną informacją. Przedstawiamy Państwu przedpremierowe zdjęcia wnętrza, tablicy rozdzielczej i zestawu wskaźników nowej Laguny!

Tutaj zobaczą Państwo szpiegowskie video Renault Laguna III.

Nowe Renault Laguna już za 36 dni 1

Źródło: CarScoop, Informacja Moto Target