Znamy ceny nowego Renault Conquest

Znamy ceny nowego Renault Conquest18.05.2007
Firma Renault ogłosiła ceny nowego modelu Conquest, które będą obowiązywały na rynku brytyjskim. Nadwozie przednionapędowego Renault Conquest podwyższono o 20mm w stosunku do wersji Scenic ...

Firma Renault ogłosiła ceny nowego modelu Conquest, które będą obowiązywały na rynku brytyjskim. Nadwozie przednionapędowego Renault Conquest podwyższono o 20mm w stosunku do wersji Scenic, dzięki czemu samochód lepiej tłumi duże nierówności. Systemy kontroli stabilności i trakcji również zostały dostosowane do nowych ustawień zawieszenia.

Off-roadowy charakter Scenica podkreślają ciemne nakładki ochronne na nadkola i zderzaki oraz relingi dachowe. W wyposażeniu wersji Dynamique znajdzie się dodatkowo tylny czujnik cofania oraz system kontroli stabilności pojazdu.

W gamie silników znajdą się początkowo jedynie dwie jednostki napędowe: 118 konny Diesel o pojemności 1.9-litra, którego ceny będą rozpoczynały się od 19 135 funtów oraz 134 konny, 2.0-litrowy silnik benzynowy w cenie 17 945 funtów. Dwa dodatkowe silniki wejdą do sprzedaży we wrześniu.

Źródło: What Car?, Informacja Moto Target