ING Renault F1 Roadshow w internecie

ING Renault F1 Roadshow w internecie18.07.2007
Jeżeli ktoś nie mógł obejrzeć na żywo pokazu jazdy bolidu F1 zespołu ING Renault F1 Team, który odbył się w pierwszy czerwcowy weekend w Warszawie, teraz ma szansę na zrobienie tego w Internecie.

Na oficjalnym polskim internetowym serwisie wydarzenia znajdują się zdjęcia i filmy prezentujące najciekawsze chwile imprezy oraz nieznane kulisy wydarzenia.

ING Renault F1 Roadshow w internecie 1 Internauci mogą zobaczyć jak wygląda Most Świętokrzyski z perspektywy kierowcy prowadzącego samochód Formuły 1 i zaobserwować technikę kręcenia "bączków" bolidem F1, jaką przyjął Heikki Kovalaienen w Warszawie. Ze zdjęć umieszczonych na stronie można także poznać cały przebieg ING Renault F1 Roadshow oraz obejrzeć miejsca, które były niedostępne dla szerokiej publiczności. Wchodząc w zakładkę "Do pobrania" i słuchając dźwięków wydawanych przez silnik bolidu F1 można także łatwo zrozumieć dlaczego Formuła 1 ma tak licznych fanów na całym świecie. Po tym doświadczeniu każdy już będzie miał ochotę na zainstalowanie sobie jednego z kilku proponowanych wygaszaczy ekranu oraz tapet na swoim komputerze.

ING Renault F1 Roadshow odbył się w Warszawie w dniach 2-3 czerwca i był jednym z pięciu ulicznych pokazów jazdy bolidu F1 organizowanych przez zespół ING Renault F1 Team w tym roku na świecie. Wydarzenie miało miejsce na Moście Świętokrzyskim i Wybrzeżu Kościuszkowskim i zgromadziło ponad 80 000 widzów. Organizatorem wydarzenia w Warszawie było Renault Polska.

Źródło: Renault Polska