Polska premiera nowej Laguny

Polska premiera nowej Laguny21.09.2007
Polska premiera Nowej Laguny odbyła się w warszawskim Hotelu Hilton. Nowa Laguna została zaprezentowana równocześnie w pięćdziesięciu krajach świata! Wieczorny pokaz został poprzedzony światową konwencją sieci Renault, ...

...która odbyła się równocześnie w pięćdziesięciu krajach świata i w której wzięło udział łącznie 30 tysięcy koncesjonerów Renault.

Polska premiera nowej Laguny 1 W Polsce, w specjalnie przygotowanym, wieczornym pokazie wzięło udział ponad 700 gości, którzy po raz pierwszy z bliska mogli podziwiać długo oczekiwany model Renault - Nową Lagunę. Uroczystemu odsłonięciu samochodu towarzyszył przygotowany specjalnie na ten wieczór występ Teatru Buffo. Na scenie, obok prowadzącego ten wieczór Janusza Józefowicza, stanęła Nowa Laguna Grandtour.

Nowa Laguna ma się uplasować wśród trzech najlepszych samochodów w tej klasie pod względem jakości produktu i usług. Założeniem projektu Nowej Laguny było zapewnienie prawdziwej przyjemności prowadzenia. Dzięki płynnej i dynamicznej linii Nowa Laguna to rasowe auto na dalekie trasy. Nową Lagunę będzie można podziwiać w salonach Renault już podczas Dni Otwartych, które odbędą się w dniach 19 – 21 października br. Od momentu wprowadzenia do sprzedaży (styczeń 1994 roku) dwie pierwsze generacje Laguny sprzedały się w ilości ponad 2,3 miliona egzemplarzy.

Źródło: Renault, fot. Renault