3 lata gwarancji na Renault klasy wyższej

3 lata gwarancji na Renault klasy wyższej07.02.2008
Wydłużenie gwarancji dla całej oferty samochodów klasy wyższej Renault jest wynikiem realizacji Planu Doskonałości i wysokiej jakości osiągniętej w najnowszych modelach marki : 3-letnia gwarancja – do 150 tys. km w państwach Unii Europejskiej ...

...+ Chorwacji, Szwajcarii, Norwegii i Islandii oraz 3-letnia gwarancja – do 100 tys. km w pozostałych krajach.

Wydłużona gwarancja powinna przyczynić się do zwiększenia zaufania klientów. Stanowi również dowód głębokiego przekonania co do możliwości realizacji zobowiązania podjętego w stosunku do Nowej Laguny – uplasowania tego auta wśród trzech najlepszych modeli w tym segmencie pod względem jakości. Podjęte w tym celu działania przyczyniły się również do podniesienia niezawodności modeli Vel Satis i Espace, produkowanych w tym samym zakładzie w Sandouville w Normandii (Francja).

Pierwsze zobowiązanie podjęte w ramach Kontraktu Renault 2009 dotyczyło uplasowania Nowej Laguny wśród 3 najlepszych modeli w tej klasie pod względem jakości produktu i usług. Aby osiągnąć ten cel w całej firmie zostały podjęte szeroko zakrojone działania. Vel Satis i Espace są produkowane w oparciu o niezwykle wysokie wymagania pod względem jakości, bez precedensu w koncernie Renault. Postęp pod względem jakości uzyskany w najnowszych samochodach Renault począwszy od fazy projektu, testów po produkcję i obsługę posprzedażną pozwolił również podnieść jakość w samochodach klasy wyższej.

Źródło: Renault