Renault Laguna Odkryciem Roku 2008

Renault Laguna Odkryciem Roku 200802.05.2008
Renault Laguna III otrzymała tytuł Odkrycie Roku w programie Laur Konsumenta i Klienta 2008. Laur Konsumenta to największy program konsumencki w kraju, pozwalający wyłonić co roku najpopularniejsze produkty i marki w prawie 300 kategoriach.

Renault Laguna III została uznana przez konsumentów Odkryciem Roku 2008 i uzyskała ogólnopolskie godło LAUR KONSUMENTA 2008 – ODKRYCIE ROKU 2008. Jest to już czwarta edycja programu, w ramach którego prowadzone były badania pozwalające wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi na polskim rynku.

Renault Laguna Odkryciem Roku 2008 1 Renault Laguna III to dynamiczny, rodzinny samochód, dający poczucie pełnego zaufania i bezpieczeństwa wszystkim pasażerom. Ochronę kierowcy i pasażerów zapewniają najnowsze rozwiązania technologiczne, opracowane w oparciu o uznany na rynku know-how marki Renault w zakresie badań rzeczywistych wypadków drogowych.

Nowa Laguna, podobnie jak jej poprzedniczka, uzyskała maksymalną ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa EuroNCAP. Oprócz zalet uhonorowanych wysoką oceną EuroNCAP, Nowa Laguna cechuje się również doskonałym zachowaniem na drodze, budzącym poczucie bezpieczeństwa dzięki precyzyjnie reagującemu układowi jezdnemu, mocnym hamulcom i wykorzystaniu najlepszych technologii w tym segmencie, opracowanych z myślą o rzeczywistych sytuacjach na drodze. Samochód cechuje również niezwykle niski poziom emisji hałasu, plasujący go na czołowym miejscu w segmencie.

Ekologiczna i ekonomiczna wersja dCi 110, oznaczona znakiem "Renault eco2", spala jedynie 4,9 l/100 km w cyklu mieszanym, co daje emisje CO2 w wysokości 130 g/km. Nowa Laguna jest przyjazna dla środowiska od fazy projektowej po recykling. Renault Laguna jest objęta 3-letnią gwarancją (lub do 150 tys. km przebiegu).

Źródło: Renault