Nowe Renault Thalia: uwodzicielska elegancja

Nowe Renault Thalia: uwodzicielska elegancja19.08.2008
Renault wkrótce wprowadzi na rynek nowego sedana o łagodnych i pełnych wyrazu liniach. Nowe Renault Thalia emanuje elegancją, podkreślaną przez starannie zaprojektowany przód i harmonijną stylizację, odpowiednią dla prestiżowego sedana.

Kierowca i pasażerowie docenią wygodne i gustownie urządzone wnętrze. Gama dynamicznych silników benzynowych i wysokoprężnych to rynkowa czołówka pod względem oszczędności paliwa, a zawieszenie i podwozie zaprojektowano z myślą o komforcie i przyjemności z jazdy. Okazją do obejrzenia Nowego Renault Thalia (w niektórych krajach sprzedawanego pod nazwą Symbol) będą rozpoczynające się 26 sierpnia Targi Samochodowe w Moskwie.

Nowe Renault Thalia: uwodzicielska elegancja 1 Eleganckie i luksusowe linie
Nowe Renault Thalia jest sedanem o pełnych wyrazu i uwodzicielskich liniach oraz idealnie zrównoważonych proporcjach. Auto ma 4,26 m długości i 1,43 m wysokości. Design przednich lamp podkreśla luksusową stylizację przodu. Samochód widziany z boku to harmonijny i elegancki sedan, zaś spojrzenie na tył pozwoli docenić pełnię jego dystyngowania. Chromowe wykończenia osłony chłodnicy i tylnej klapy bagażnika są kolejnymi oznakami wytwornej elegancji. Uwodzicielski wygląd i doskonała jakość są widoczne także zaraz po wejściu do środka. Nowe Renault Thalia może się też pochwalić obszernym bagażnikiem, który idealnie sprawdza się podczas weekendowych wyjazdów za miasto oraz podróży służbowych.

Oszczędny i doskonale trzymający się drogi
Nowe Renault Thalia pozwala na wybór jednego z kilku silników najnowszej generacji, z których każdy cechuje się doskonałymi osiągami, niskim zużyciem paliwa oraz dbałością o środowisko. Te jednostki napędowe – zarówno benzynowe, jak i wysokoprężne – należą do najoszczędniejszych w segmencie sedanów i pozwalają na naprawdę ekonomiczną jazdę.

Nowe Renault Thalia: uwodzicielska elegancja 2 Przód tego szykownie wyglądającego samochodu stanowi obietnicę świetnych osiągów i komfortu jazdy. Nowe Renault Thalia wyposażono w takie samo zawieszenie jak model Clio II, który zasłynął jako idealne połączenie wygody jazdy, cichej pracy i dobrego trzymania się drogi.

Nowe Renault Thalia ma wiele zalet, którymi przekona do siebie rodziny. Model ten sprzedawany będzie w Europie Środkowej i Wschodniej, Rosji, Turcji i krajach Maghrebu. Pierwszą okazją do zapoznania się z kolejnym modelem wprowadzanym na rynek w ramach Kontraktu Renault 2009, będą Targi Samochodowe w Moskwie rozpoczynające się już 26 sierpnia br.

Zajrzyj do fotobloga i zobacz więcej zdjęć nowego Renault Thalia.

Źródło: Renault