Oficjalne zdjęcia Renault Megane z przecieku!

Oficjalne zdjęcia Renault Megane z przecieku!04.09.2008
Pierwsze oficjalne zdjęcia nowego Renault Megane dostały się do Internetu przed oficjalną premierą modelu zaplanowaną na 2 października. Renault skrzętnie ukrywało przed wścibskimi dziennikarzami wygląd Megane trzeciej generacji ...

...szczelnie owijając taśmą maskującą prototypy testowane w Europie, a nawet w Australii. Teraz serwis Carscoop zaprezentował oficjalne zdjęcia nowej 'meganki' w wersji 5-drzwiowej.

Zdjęcia przedstawiają nadwozie kompaktowego Renault, który zadebiutuje jako klasyczny, 5-drzwiowy hatchback na Salonie Samochodowym w Paryżu. Renault Megane przejmie wiele elementów stylistycznych z nowej Laguny. Niemal identyczny pas przedni i klosze lamp, to tylko niektóre elementy zapożyczone od większego brata.

Sylwetka auta nie jest już tak awangardowa, jak Megane poprzedniej generacji. Ostre linie zastąpiły modne ostatnio krągłości i uwypuklenia błotników. Linia boczna przypomina nieco Fiata Bravo (usytuowanie klamek, linia okien), czy Kia cee'd. Jednak z pewnością nowe Megane będzie wyróżniać się na ulicach, co przełoży się na sukces na miarę nowej Laguny.

Tutaj można zobaczyć zdjęcia najnowszej odsłony Renault Megane.

Źródło: Carscoop, informacja Moto Target