Marzenia w Kangoo

Marzenia w Kangoo15.09.2008
Renault Polska przekazało fundacji "Uwolnij Marzenia" samochód Renault Kangoo. Fundacja zajmuje się wspieraniem rozwoju dzieci i młodzieży z ubogich oraz patologicznych rodzin. W przekazaniu samochodu udział wzięli ...

...Michał Milowicz i Artur Barciś.

Marzenia w Kangoo 1 Renault Polska zostało partnerem fundacji "Uwolnij Marzenia". Przedstawiciele fundacji uczestniczyli ostatnio w finale przeprowadzanej przez Renault akcji "Bezpieczeństwo dla wszystkich". Renault Polska przekazało do dyspozycji organizacji samochód Renault Kangoo. Przez najbliższy rok Kangoo wyposażone w silnik 1,5 dCi o mocy 85kM będzie narzędziem pomocnym w realizacji celów fundacji.

Fundacja "Uwolnij Marzenia" wspiera działalność na rzecz inicjowania zmian cywilizacyjnych i kulturowych, stwarzając dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym warunki równych szans na drodze ich rozwoju. Pomoc obejmuje między innymi wsparcie finansowe w zakresie edukacji, rozwoju talentów sportowych i artystycznych oraz ochrony zdrowia, a także kultywowanie dorobku artystycznego i podnoszenie świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa.

Źródło: Renault