Renault Laguna Coupe zamknięta w sejfie

Renault Laguna Coupe zamknięta w sejfie27.10.2008
Zaprezentowana po raz pierwszy na Grand Prix Monaco, jedna z "gwiazd" Festiwalu Filmowego w Cannes - Renault Laguna Coupe - przyjeżdża do Polski! Jedno z najpiękniejszych aut na świecie zostanie pokazane podczas specjalnych ekspozycji...

...w niespotykanym jak do tej pory „opakowaniu”. Samochód zostanie zamknięty w sejfie. Ekspozycjom będzie towarzyszył konkurs radiowy.

Długa, opadająca maska, szeroki grill typowy dla samochodów sportowych, aerodynamiczny dyfuzor w dolnej części tylnego zderzaka, powodują, że samochód wygląda niezwykle atrakcyjnie.

Renault Laguna Coupe zamknięta w sejfie 1Rasowy, ponadczasowy design, układ jezdny 4Control z czterema kołami skrętnymi (dający pewność prowadzenia, bezpieczeństwo i komfort jazdy), imponujące osiągi – to tylko niektóre zalety Renault Laguny Coupe.

Wnętrze auta, tak jak przystało na samochód tej klasy, zostało wykonane z najlepszej jakości materiałów. Samochód został również wyposażony w zaawansowane technologie najwyższej klasy dostępne w tym segmencie. Specjalny system audio zaprojektowany dla Laguny Coupe – Bose® Sound System, zapewnia unikalną jakość dźwięku, godną sali koncertowej.

Laguna Coupe została wyposażona w silniki V6, gwarantujące dynamiczną jazdę, płynne przyśpieszanie oraz wyjątkową przyjemność z prowadzenia tego auta. {AKAPIT Po raz pierwszy w Polsce, Renault Laguna Coupe jest prezentowana w Warszawie. Auto umieszczono w przezroczystym sejfie przy Galerii Handlowej Złote Tarasy, gdzie będzie można oglądać je do wtorku. Od środy, 29 października, samochód zostanie wystawiony przed Galerią Mokotów w Warszawie. Nietypowym ekspozycjom towarzyszy konkurs na antenie Radia PIN, w którym główną nagrodą jest « auto na weekend ». Konkurs odbędzie się w dniach 27-30 października i aby wziąć w nim udział, trzeba przesłać prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe zadawane na antenie i dołączyć zdjęcie z ekspozycji.

Źródło: Renault