Rafał Królikowski ambasadorem Nowego Megane

Rafał Królikowski ambasadorem Nowego Megane10.03.2009
Znany aktor filmowy i teatralny, Rafał Królikowski na rok został ambasadorem Nowego Renault Megane Coupe. Samochód w wersji Dynamique z 2-litrowym silnikiem o mocy 180 KM, w kolorze czarna perła został przekazany ambasadorowi marki.

Aktor doskonale wpisuje się w wizerunek marki. Rafał Królikowski charakteryzuje się niezwykle dynamiczną osobowością. To profesjonalista, który przy wyborze auta nie uznaje kompromisów. W Nowym Renault Megane Coupe odnajdzie zarówno nowoczesny design, jak i sportowy silnik oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa – mówi Agata Szczech, Dyrektor Public Relations Renault Polska.

Nowy Megane Coupe to samochód o unikalnym designie. Auto łączy w sobie elementy zainspirowane światem sportu i pasją samochodową. Chromowane matowe wykończenia przodu, duży grill, wyprofilowane przednie reflektory i przetłoczenia przecinające pokrywę silnika podkreślają dynamiczny charakter tego samochodu. Rozmieszczone w oryginalny sposób tylne światła o charakterystycznym kształcie, świadczą o dynamicznej stylistyce.

Rafał Królikowski ambasadorem Nowego Megane 1 Nowe Renault Megane Coupe to doskonałe właściwości jezdne, wysoki poziom komfortu oraz starannie dopracowana ergonomia. Ten samochód bardzo mi się podoba. Wnętrze samochodu jest niezwykle funkcjonalne. Już samym wyglądem zewnętrznym Nowy Megane Coupe zachęca do podróży z odrobiną sportowego zacięcia, a jazda tylko potwierdza ogromne możliwości tego samochodu – mówi Rafał Królikowski.

Sportowy i atrakcyjny wygląd Renault Megane Coupe spowodował, że twórcy popularnej gry komputerowej Need For Speed włączyli ten model do prestiżowej grupy pojazdów, którymi można odbywać wirtualne pościgi uliczne.

Samochód wyposażony jest w najnowocześniejsze, zaawansowane rozwiązania technologiczne, które są bardzo przydatne w codziennej eksploatacji. W Nowym Renault Megane Coupe po raz pierwszy pojawił się specjalnie zaprojektowany system audio 3D Sound by Arkamys wykorzystujący oprogramowanie do cyfrowej obróbki dźwięku, generujący dźwięk trójwymiarowy (przestrzenny) i zapewniający najwyższą jakość oraz wierność odtwarzanego dźwięku.

Dynamiczna, sportowa stylistyka Nowego Renault Megane Coupe łączy się z doskonałymi osiągnięciami w zakresie bezpieczeństwa, które stanowi priorytet dla koncernu Renault. Samochód został wyposażony w szereg elementów gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa: ABS, ESC, 2 czujniki zderzeń bocznych, 6 poduszek powietrznych, System Renault Protection obejmujący podwójne napinacze pasów, dwukomorowe adaptacyjne poduszki czołowe z dwoma generatorami oraz zagłówki nowej generacji. To auto daje pełne poczucie bezpieczeństwa w trakcie jazdy – podkreśla Rafał Królikowski.

Nowe Renault Megane Coupe oferuje szeroką gamę silników benzynowych i wysokoprężnych, które zapewniają doskonałe osiągi, a jednocześnie są przyjazne dla środowiska. Samochód aktora został wyposażony w nową jednostkę TCE 180 (Turbo Control Efficiency), charakteryzujacą się wysokim momentem obrotowym i wysoką mocą już przy niskich obrotach.

Źródło: Renault