Renault Koleos dla biznesu

Renault Koleos dla biznesu16.04.2009
Renault Polska przygotowało specjalną ofertę dla przedsiębiorców, którzy, kupując Koleosa w wersji ciężarowej mogą zaoszczędzić nawet 22 tysiące zł. Pierwszy crossover Renault to komfortowy samochód, ...

...który dzięki napędowi 4x4 (opracowanemu przez Alians Renault-Nissan) sprawdza się zarówno w podróży po mieście jak również na bezdrożach.

Renault Koleos dla biznesu 1 Koleos w czteromiejscowej wersji ciężarowej został wyposażony w podłokietnik pomiędzy tylnymi siedzeniami. Podłokietnik będzie jednak funkcjonalny, gdyż poprzez zamontowanie otwieranej klapki w podłokietniku i kratce, możliwe będzie zapakowanie do transportu nawet długich przedmiotów.

Cena Koleosa w wersji Expression 2.5 16V 170 KM z napędem 4x2 wynosi 75 410 zł netto. Przy tym samym wyposażeniu z silnikiem diesla, przedsiębiorca może zaoszczędzić prawie 17 tysięcy zł podatku VAT. Renault Koleos w najwyższej wersji wyposażenia – Privilege Plus 2.0 dCi 175 KM (z napędem 4x4), wyposażonym w skórzaną tapicerkę i podgrzewane fotele przednie to oszczędność ponad 22 tysięcy zł. Koleos, podobnie jak inne samochody Renault klasy wyższej, jest objęty w Europie 3-letnią gwarancją (lub przebiegiem do 150 tys. km).

Dla klientów indywidualnych zostały przygotowane rabaty w wysokości 10 tysięcy zł − cena Koleosa w wersji Expression 2.5 16V 170 KM wynosi aktualnie 80 tysięcy zł brutto.

Renault Koleos dla biznesu 2 Ten samochód może być wyposażony w pakiet elementów, które podnoszą komfort podróżowania, takich jak: karta hands free, wspomaganie parkowania przodem i tyłem, system nawigacji czy dwustrefowa klimatyzacja automatyczna. Specjalna seria limitowana TECH RUN posiada w standardzie system nawigacji satelitarnej z dvd i z systemem rozpoznawania głosu oraz telefonicznym zestawem głośnomówiącym Bluetooth. Samochód jest również wyposażony w system audio BOSE® (300 W). Praktycznym rozwiązaniem w modelu Koleos jest również dwuczęściowa tylna klapa, automatycznie składane tylne siedzenia, a także schowki o łącznej pojemności 70 litrów.

Podobnie jak cała gama samochodów Renault, również Koleos wykazuje się bezpieczeństwem czynnym i biernym na najwyższym poziomie w tym segmencie. Koleos jest kolejnym modelem Renault, który uzyskał maksymalną ocenę 5 gwiazdek w crash-testach Euro NCAP .

Ambasadorem tego modelu w Polsce jest Roman Paszke, Kapitan Jachtowy Żeglugi Wielkiej i Żeglugi Wielkiej Motorowodnej.

Źródło: Renault