Espace laureatem Flotten Awards 2009

Espace laureatem Flotten Awards 200928.04.2009
Prawie 4700 czytelników niemieckiego pisma Autoflotte wybierało swoich faworytów w 14 kategoriach pojazdów i w 6 kategoriach usług flotowych. Niemieckie pismo branżowe Autoflotte przyznało Renault Espace pierwszą nagrodę ...

...Autoflotte jest niezależnym branżowym pismem na rynku flotowym. Czytelnicy pisma mogli głosować na stronie internetowej lub za pośrednictwem poczty, od połowy grudnia do połowy marca. W kategoriach pojazdów każdorazowo była przyznawana nagroda w klasyfikacji łącznej oraz w klasyfikacji aut marek zagranicznych. W kategorii Vany pierwszą nagrodę w klasyfikacji aut marek zagranicznych zdobyło Renault Espace.

Jest to kolejna nagroda dla Renault Espace na rynku niemieckim. W grudniu 2008 roku Renault Espace zostało wyróżnione nagrodą Auto Trophy, niemieckiego magazynu motoryzacyjnego AutoZeitung. Ten rodzinny, luksusowy van zapewnia niezwykłą przyjemność jazdy. Auto zostało uhonorowane przez jeden z najważniejszych magazynów motoryzacyjnych w Niemczech po raz jedenasty z rzędu.

Renault Espace to komfortowy van oferujący 7 komfortowych, indywidualnych foteli. Tylne siedzenia są przesuwne i posiadają funkcję automatycznego blokowania: pozwalają się z łatwością wyjmować, przesuwać i ustawiać, zapewniając każdemu pasażerowi możliwość skorzystania z licznych możliwych konfiguracji wnętrza oraz idealnie płaskiej podłogi. Renault Espace to również najwyższy poziom bezpieczeństwa. Samochód jest wyposażony w 6 lub 8 poduszek powietrznych, system ESP, wzmocnioną konstrukcję ze strefami kontrolowanego zgniotu. Bezpieczeństwo czynne i bierne w Espace plasuje się niezmiennie na najwyższym poziomie w tym segmencie. Auto otrzymało 5 gwiazdek w niezależnym teście Euro NCAP.

Źródło: Renault