Pierwszy Fluence w Polsce

Pierwszy Fluence w Polsce16.12.2009
Nowy model Renault - Fluence jest prezentowany przedpremierowo w Warszawie! Samochód, eksponowany w przeszklonym sejfie można oglądać przy Centrum Handlowym Złote Tarasy, obok Hard Rock Cafe.

W szklanym sejfie zamknięty został Renault Fluence w wersji Privilege. Prezentacji towarzyszą emisje filmów na 29 ekranach zlokalizowanych na terenie centrum handlowego. W przedświąteczny weekend, na odwiedzających ekspozycje Fluence będą czekać dodatkowe atrakcje. Prezentacja przy Złotych Tarasach potrwa do 27 grudnia.

Renault Fluence to nowy model pozycjonowany ze względu na swoje wymiary i wyposażenie na granicy segmentu kompaktowych samochodów rodzinnych − segmentu C oraz D. Wymiary Renault Fluence stanowią zapowiedź przestronnego i komfortowego wnętrza, w całości podporządkowanego komfortowi podróżowania. Model ten dysponuje szeregiem technologicznie zaawansowanych elementów wyposażenia o doskonałych parametrach użytkowych, ułatwiających codzienną eksploatację. Renault Fluence jest wyposażone w gamę nowoczesnych i dynamicznych jednostek napędowych.

Renault Fluence pojawi się w salonach Renault w Polsce już 8 stycznia 2010 roku. Z okazji premiery samochód z wyjątkowo bogatym wyposażeniem oferowany będzie w bardzo atrakcyjnej cenie – już od 54 900 zł. Renault Fluence ma ambicje stać się najatrakcyjniejszą ofertą w swojej kategorii.

Źródło: Renault