Ogólnopolski zlot miłośników Renault

Ogólnopolski zlot miłośników Renault12.05.2010
W niedzielę 23 maja w Siedlcach odbędzie się Ogólnopolski Zlot Miłośników Marki Renault organizowany przez Renault AMS Chróścicki. Na wszystkich, którzy pojawią się w centrum miasta, na placu Sikorskiego, czeka szereg atrakcji.

Jedną z nich będzie ekspozycja repliki bolidu Formuły 1 – Renault R30. Prezentowany bolid to kopia modelu R30, którym na co dzień ściga się jedyny Polak w Formule 1, Robert Kubica. Wszyscy zainteresowani tym, jak prowadzi się taki pojazd, będą mieli niepowtarzalną okazję, aby się o tym przekonać i zasiąść w specjalnym kokpicie – symulatorze F1. Dla miłośników rajdów przygotowany zostanie także symulator WRC z ruchomym fotelem.

W trakcie Zlotu zaprezentowane zostaną najnowsze modele Dacia i Renault, m.in. Clio RS i Megane Coupe. Dla posiadaczy aut marki Renault dodatkowo przygotowane zostanie specjalne stanowisko serwisowe z możliwością podłączenia samochodu do komputera diagnostycznego i uzyskania porady doradców technicznych oraz zniżek na usługi serwisowe.

Jedną z wielu atrakcji podczas całodniowego zlotu będzie butik z gadżetami Renault F1 Team. Ponadto każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w konkursach – m.in. na najlepszą czasówkę na symulatorach – i powalczyć o atrakcyjne nagrody: gadżety zespołu Renault F1 Team oraz zdjęcia z autografem Roberta Kubicy.

Organizator przewiduje także nagrodę niespodziankę dla właściciela najstarszego samochodu marki Renault, który pojawi się na Zlocie.

Zlot odbędzie się 23 maja 2010 roku, w godz. 9-17 na placu Sikorskiego w centrum Siedlec.

Źródło: Renault