Gwiazdy filmu i TV w bolidzie Renault F1 Team!

Gwiazdy filmu i TV w bolidzie Renault F1 Team!11.06.2010
Na zaproszenie Renault Polska, Anna Dereszowska, Hubert Urbański i Olivier Janiak wzięli udział w specjalnym programie Feel It i osobiście poprowadzili bolid Formuły 1 Renault F1 Team. Program wydarzenia uświetnił swoją obecnością Robert Kubica,...

... który służył radami w trudnych lekcjach opanowania sztuki prowadzenia samochodu F1.

Gwiazdy filmu i TV w bolidzie Renault F1 Team! 1 Program Feel It to wyjątkowy dzień z Formułą 1 organizowany przez zespół Reanult F1 Team. W ramach programu uczestnik przechodzi profesjonalne szkolenie prowadzone przez specjalistów i inżynierów zespołu, które pozwoli mu osobiście poprowadzić samochód Formuły 1 po prawdziwym torze F1. Tylko na ten jeden dzień zaproszona osoba wciela się w rolę kierowcy wyścigowego z pełnymi konsekwencjami tej decyzji. Wśród śmiałków, którzy zdecydowali się na udział w programie i przejażdżkę bolidem Formuły 1 na torze Hungaroring w Budapeszcie, znaleźli się m.in.: Anna Dereszowska, Hubert Urbański i Olivier Janiak.

Perspektywa wcielenia się w rolę kierowcy Formuły 1 i doświadczenia wszystkich związanych z tym wrażeń okazała się tym bardziej interesująca, że gościom podczas szkolenia towarzyszył sam Robert Kubica. Kierowca przyglądał się postępom zaproszonych gwiazd i udzielał rad związanych z prowadzeniem bolidu. Wyniki z przejazdów były analizowane przez specjalistów zespołu Renault F1 Team i porównywane z wynikami profesjonalnych kierowców F1.

Gwiazdy filmu i TV w bolidzie Renault F1 Team! 2 Poza testami samochodu Fomuły 1, uczestnicy mieli do swojej dyspozycji przejazd samochodem Formuły Renault 2.0 oraz przejazd pasażerski w trzyosobowym bolidzie F1 kierowanym przez rezerwowego kierowcę zespołu Renault F1 Team. Goście mieli okazję doświadczyć również dużej prędkości podczas przejazdu z Robertem Kubicą w Nowym Renault Megane Trophy. Blisko 30 członków zespołu Renault F1 Team – instruktorzy, inżynierowie, mechanicy i fizjoterapeuci – zajmowało się uczestnikami, którzy na ten jeden dzień wcielili się w rolę kierowcy czołowego zespołu wyścigowego.

Źródło: Renault