Wygraj przejażdżkę z Robertem Kubicą!

Wygraj przejażdżkę z Robertem Kubicą!22.06.2010
Renault Polska organizuje na swojej stronie internetowej renault.pl niezwykły konkurs. Trzy osoby wygrają przejazd samochodem wyścigowym, Renault Megane Trophy, który poprowadzi po torze w Poznaniu Robert Kubica - jedyny polski kierowca w Formule 1.

Zwycięzcy odbiorą nagrodę 17 lipca br. podczas N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW, jednego z największych wydarzeń sportów motorowych w Polsce.

Konkurs został stworzony z myślą o klientach, którzy złożyli bądź złożą zamówienie na samochód Renault w okresie od 16 czerwca do 10 lipca br. Zwycięzcy, poza ekscytującym przejazdem po torze wyścigowym z kierowcą F1, otrzymają także zaproszenie do sektora VIP podczas N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW w Poznaniu oraz plakat Roberta Kubicy z dedykacją. Konkurs potrwa do 11 lipca.

Renault Megane Trophy to flagowy samochód wyścigów World Series by Renault. Pod maską posiada silnik V6 3.5l 24V, który osiąga moc 360 koni mechanicznych! Do uzyskania prędkości 100 km/h potrzebuje zaledwie 3,67 s. Nowe Megane Trophy, wzorem modeli GT, jest także wyposażone w system otwierania drzwi do góry.

Już 17 lipca br., podczas N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW, tor wyścigowy w Poznaniu zamieni się na jeden dzień w miasteczko F1. W programie: przejazd bolidu Renault F1 Team, przejazd Formuły Renault 2.0, okrążenia w Megane Trophy, prezentacje innych sportowych modeli Renault oraz pit stop, czyli zmiana opon na czas, symulatory F1, konkursy i wiele innych atrakcji. Wstęp wolny!

Źródło: Renault