Doskonała passa Kisiel Racing

Doskonała passa Kisiel Racing02.05.2011
Niekwestionowanym sukcesem zespołu Kisiel Racing zakończyła 2 Runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na torze Hungaroring. Startujący w Renault Clio Jan Kisiel bezapelacyjnie wygrał wyścig w swojej klasie.

Rywalizacji smaku nadał padający deszcz, który paradoksalnie stał się sprzymierzeńcem Kisiela Jr.

Doskonała passa Kisiel Racing 1 Jan Kisiel: Dwie rundy WSMP i dwa razy podium to przerosło moje oczekiwania. W sobotę kiedy dotarłem do mety drugi zauważyłem, że jest możliwość rywalizacji o pierwsze miejsce. Wziąłem sobie to do serca i już w niedzielę zrealizowałem swój plan. Widok z najwyższego stopnia podium jest niesamowity i utkwi mi na długo w pamięci.

Passa zespołu nie miała końca, Kisiel Racing w składzie Jan Kisiel, Robert Kisiel oraz Jean Claude Laruelle, wystartował w wyścigu długodystansowym Endurance i w towarzystwie samochodów Porsche i Ferrari wywalczył pierwsze miejsce w klasie.

Robert Kisiel: To bardzo udany weekend dla naszego temu. Trzy razy podium z czego dwa razy pierwsze miejsce. Jestem bardzo dumny z Jaśka, który pojechał nad wyraz dobrze w tak trudnych warunkach.

Jean Claude Laruelle: Powrót do wyścigów okazał się trafną decyzją. Wygraliśmy klasę i wracamy do domu w świetnych nastrojach z pucharami w dłoni.

Źródło: Kisiel Racing, foto: Łukasz Iwaniak