Renault elektryzuje bulwar La Croisette

Renault elektryzuje bulwar La Croisette13.05.2011
Dziesięć samochodów Renault Fluence Z.E. do 22 maja 2011 r. będzie dowozić aktorów i filmowców na słynny czerwony dywan Festiwalu w Cannes - w zupełnej ciszy. Kilka miesięcy przed oficjalnym wprowadzeniem Renault Fluence Z.E. do sprzedaży ...

...ten pierwszy prawdziwy elektryczny sedan pojawił się na bulwarze La Croisette w Cannes. Przestronny, ekologiczny Fluence Z.E., w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie, jest pięcioosobowym rodzinnym samochodem.

Standardowe terminale do ładowania Fluence Z.E. zainstalowane na parkingu Pałacu Festiwalowego zostaną tam po festiwalu i będą służyć użytkownikom samochodów elektrycznych.

Podczas festiwalu w Cannes aktorzy i specjaliści filmowi mogą wypożyczać samochody Renault i wypróbowywać je na bulwarze La Croisette. W tej nietypowej agencji wynajmu można znaleźć samochody takie jak Fluence Z.E. oraz najnowsze modele Renault, takie jak Latitude czy Megane Coupe Cabriolet w serii limitowanej Floride, będącej hołdem dla legendarnego modelu Floride z lat 60.

Źródło: Renault