Gordini by Gibson - muzyka spotyka motoryzację

Gordini by Gibson - muzyka spotyka motoryzację20.07.2011
Z okazji festiwalu Rock en Seine Gordini należące do Grupy Renault nawiązało współpracę z producentem gitar i legendą rocka, firmą Gibson. Ta znana z wysokiej jakości i nowatorskich rozwiązań stosowanych w swoich produktach firma

.. swym pionierskim i pełnym pasji podejściem idealnie pasuje do profilu Gordini. Stephen Norman, Dyrektor Marketingu i Komunikacji, w towarzystwie Antoine’a Genina, Dyrektora ds. Designu Wnętrz, Kolorystyki i Materiałów, zaprezentują wspólnie po raz pierwszy szerokiej publiczności show car Gordini by Gibson.

Zachęcone dużą liczbą gości (105 tysięcy widzów) i zainteresowaniem, jakim cieszyła się poprzednia edycja festiwalu w 2010 r., Gordini po raz drugi z rzędu wyjdzie naprzeciw publiczności Rock en Seine. Festiwal ten, którego szybko rosnąca popularność wymagała ustawienia w tym roku aż czterech scen, będzie stanowić dla Gordini okazję do spotkania z młodą publicznością.

Konferencja prasowa Gordini i prezentacja show caru Gordini by Gibson odbędzie się 26 sierpnia, godzina 14.00. Niestety producent dba o zachowanie tajemnicy i na razie nie dysponujemy żadną fotografią, ani nawet renderingiem wspólnego "dziecka" Gordini i Gibsona.

Źródło: Renault