Premiera nowej generacji Skody Kodiaq już jutro!

Premiera nowej generacji Skody Kodiaq już jutro!03.10.2023
Na tydzień przed światową premierą poznaliśmy szkice nowej Skody Kodiaq. Premiera odbędzie się już jutro!

Najważniejszymi elementami są rzeźbiarski przód, charakterystyczne kwadratowe nadkola, koła w rozmiarach od 17 do 20 cali, masywny zderzak tylny oraz reflektory TOP LED Matrix drugiej generacji.

Skoda Kodiaq 2023

Całkowicie nowa Skoda Kodiaq jest nowoczesna i dynamiczna. Wdrożyliśmy pierwsze elementy naszego nowego stylu projektowania Modern Solid. Projekt cechuje się niebywałą praktycznością, a jednocześnie zapewnia jeszcze lepszą aerodynamikę dzięki swojemu kształtowi – wyjaśnia Oliver Stefani, szef Skoda Design.

Nowa Skoda Kodiaq ma charakterystyczny wygląd i większe wymiary, co zapewnia jeszcze bardziej przestronne wnętrze. Model wyróżnia się wyprofilowaną maską, kwadratowymi nadkolami i kołami w rozmiarach od 17 do 20 cali.

Skoda Kodiaq 2023

W nowym modelu Kodiaq debiutują reflektory TOP LED Matrix drugiej generacji. Tylne reflektory rozciągają się w kształt litery C i są połączone ze sobą na klapie bagażnika poprzez wąski pasek. Wygląd modelu dopełnia nowe, umieszczone centralnie na tylnej klapie, logo Skoda.

Skoda Kodiaq 2023

Światowa premiera modelu będzie transmitowana na żywo na stronie Skoda Storyboard, a także na kanale YouTube marki Skoda marki 4 października 2023 r. o godzinie 18:45.

Źródło: Skoda