MotoNews.pl

Sprawdź ratę leasingu auta z grupy Volkswagena

28 marca 2024

Kategoria | Leasing / Wynajem
leasing-auta-grupa-volkswagen

Planując zakup nowego samochodu dla firmy, istotne jest nie tylko wybranie odpowiedniego modelu, ale również znalezienie optymalnego sposobu finansowania. W tym celu warto zainteresować się leasingiem auta z grupy Volkswagena, który oferuje elastyczność i korzystne warunki, dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorcy.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję dotyczącą leasingu samochodu, warto skorzystać z kalkulatora leasingu aut dostępnego na stronie Volkswagen Financial Services. Dzięki niemu możesz sprawdzić możliwości finansowania danego modelu i dostosować wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. To wygodne narzędzie, które pozwala precyzyjnie planować wydatki związane z zakupem nowego auta dla firmy.

Leasing JAK ABONAMENT dla aut z grupy Volkswagena

Wybierając leasing auta z grupy Volkswagena, masz możliwość skorzystania z elastycznego modelu finansowania. W leasingu JAK ABONAMENT płacisz raty niższe niż w tradycyjnym leasingu KLASYCZNYM. Dlaczego? Nie musisz bowiem spłacać całej wartości samochodu, a jedynie przewidywaną utratę wartości auta w czasie jego finansowania. To oznacza niższe obciążenie finansowe dla Twojej firmy, pozwalając na wybór lepszego modelu bądź na oszczędności.

Dopasuj ratę do swoich potrzeb

Dzięki kalkulatorowi leasingu auta możesz precyzyjnie dostosować wysokość miesięcznej raty do swoich potrzeb. Wysokość raty zależy od wartości samochodu, okresu użytkowania auta, wysokości opłaty początkowej oraz zadeklarowanego rocznego przebiegu samochodu. To znaczy, że masz pełną kontrolę nad swoimi finansami i możesz elastycznie dostosować ratę leasingową do bieżących potrzeb firmy.

Leasing JAK ABONAMENT z grupy Volkswagena to elastyczne i korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy. Dzięki kalkulatorowi leasingu auta możesz sprawdzić i dostosować wysokość raty do swojego budżetu, oszczędzając przy tym na niższych opłatach w porównaniu z tradycyjnym leasingiem. Wybierając leasing JAK ABONAMENT zyskujesz także możliwość elastycznego zakończenia umowy i decyzji, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy. To wszystko sprawia, że leasing auta z grupy Volkswagena staje się idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Poznaj kalkulator leasingu auta i skontaktuj się z doradcami Volkswagen Financial Services, numerem 1 w finansowaniu samochodów osobowych*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023