MotoNews.pl

Zalety leasingowania samochodów w firmie

28 marca 2024

Kategoria | Leasing / Wynajem
zalety-leasingowania-firma

Decyzja o wyborze samochodu dla firmy to ważny krok, który warto podjąć z pełną świadomością korzyści finansowych. W dzisiejszych czasach leasingowanie auta staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem, szczególnie dla przedsiębiorstw. Volkswagen Financial Services (VW FS) oferuje szeroki zakres możliwości, którymi warto się zainteresować.

Leasing KLASYCZNY to propozycja skierowana do klientów zainteresowanych sfinansowaniem samochodu i jego późniejszym wykupem po zakończeniu umowy. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które cenią sobie elastyczność i korzystne warunki finansowe. Zaczynając od 0% opłaty początkowej, można cieszyć się wysokiej klasy autem bez konieczności dysponowania dużą gotówką na starcie.

Warto docenić fakt, że tradycyjny leasing samochodowy od Volkswagen Financial Services nie narzuca rocznego limitu przejechanych kilometrów. Dla przedsiębiorców, którzy pokonują długie trasy, jest to niezwykle istotna zaleta, pozwalająca na swobodne korzystanie z pojazdu. Dzięki leasingowi samochodowemu firma może zwiększyć swoją płynność finansową, nie blokując jednocześnie znacznych środków w zakup nowego pojazdu. To istotne, zwłaszcza dla przedsiębiorstw, które chcą zachować elastyczność w działalności i nie rezygnować z innych inwestycji. Elastyczność to kluczowy element oferty leasingowej VW FS. Możliwość dostosowania wysokości rat leasingowych do aktualnych możliwości finansowych działalności umożliwia płynne zarządzanie budżetem.

Klient ma wpływ na wysokość miesięcznej raty leasingowej poprzez zmianę okresu finansowania oraz wysokości opłaty początkowej. Ta elastyczność pozwala dostosować warunki umowy do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Wykup po zakończeniu umowy

Po zakończeniu umowy leasingowej klient staje się właścicielem samochodu, co jest kolejnym atutem tej formy finansowania. To oznacza, że można kontynuować korzystanie z pojazdu lub zdecydować się na jego sprzedaż.

Korzystne stawki na ubezpieczenie

Współpraca z Volkswagen Financial Services to również dostęp do korzystnych stawek na ubezpieczenie samochodu, co przekłada się na dodatkowe oszczędności dla firmy.

Wnioski są jasne – leasingowanie auta z Volkswagen Financial Services to doskonałe rozwiązanie dla firm, które cenią sobie elastyczność, korzystne warunki finansowe oraz możliwość optymalizacji kosztów działalności. Dzięki tej formie finansowania przedsiębiorstwo może skutecznie zarządzać flotą pojazdów, zachowując jednocześnie płynność finansową i elastyczność w działaniu. Zaufaj numerowi 1 w finansowaniu samochodów*!

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023