MotoNews.pl

Zalety najmu długoterminowego auta

28 marca 2024

Kategoria | Informacje
zalety-najmu-dlugoterminowego

W dzisiejszych czasach, gdy mobilność jest kluczowa dla prowadzenia biznesu, coraz więcej firm zwraca uwagę na NAJEM długoterminowy auta. Szczególnie popularne są oferty takich marek jak SEAT i CUPRA, które oferują nie tylko wysoką jakość pojazdów, ale również kompleksowe usługi w ramach stałej miesięcznej opłaty.

Wynajem długoterminowy auta to nie tylko dostęp do nowego pojazdu, ale również gwarancja spokoju i pełnej kontroli nad wydatkami związanymi z jego użytkowaniem. Wszystkie kwestie związane z serwisem, ubezpieczeniem, likwidacją szkód czy zapewnieniem mobilności są uwzględnione w jednej stałej miesięcznej opłacie. Dzięki temu nie musisz martwić się niespodziewanymi kosztami napraw czy drożejącymi składkami ubezpieczeniowymi.

Gwarancja mobilności

W umowie NAJMU masz zapewnioną pełną mobilność, bez względu na to, co się wydarzy. W przypadku stłuczki czy awarii auta, wystarczy poinformować o tym dostawcę usługi, a on zajmie się organizacją pomocy na drodze lub naprawą w autoryzowanym serwisie, zapewniając także auto zastępcze bez limitu czasowego. Dzięki temu możesz być pewny, że nawet w przypadku niespodziewanych sytuacji nie zostaniesz bez samochodu.

Elastyczność umowy

Umowa NAJMU długoterminowego auta może być zawarta na okres od 1 roku do 4 lat, co daje Ci elastyczność w planowaniu budżetu firmy i potrzeb floty samochodowej. Po zakończeniu umowy, masz możliwość zamiany auta na nowe, korzystając z kolejnej umowy NAJMU. To pozwala na regularną aktualizację floty samochodowej i korzystanie z najnowszych modeli.

Jeśli chcesz cieszyć się komfortem jazdy nowym SEAT-em lub NAJEM CUPRY, warto rozważyć oferty NAJMU długoterminowego auta. Stała miesięczna opłata obejmuje wszystkie niezbędne usługi, co pozwala Ci skupić się na prowadzeniu biznesu, mając pewność, że sprawa mobilności jest już załatwiona.

Wysokość opłaty miesięcznej zależy od wartości samochodu, zadeklarowanego rocznego przebiegu, okresu finansowania oraz wysokości opłaty początkowej. Dzięki kalkulatorowi finansowemu, możesz sprawdzić orientacyjną wysokość raty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Wynajem długoterminowy auta to rozwiązanie, które zapewnia nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także pełną kontrolę nad kosztami i elastyczność w planowaniu floty samochodowej firmy. Dzięki kompleksowym usługom w ramach stałej miesięcznej opłaty, możesz cieszyć się jazdą nowym pojazdem, bez martwienia się o jego serwis czy ubezpieczenie. Wybierz najem długoterminowy dla spokoju i wygody w prowadzeniu biznesu. NAJEM CUPRY lub SEATA? Skontaktuj się z Volkswagen Financial Services.