SALMED 2002 - samochody użytkowe Volkswagena

SALMED 2002 - samochody użytkowe Volkswagena06.04.2002
Wszystkie wystawione na targach samochody łączą w sobie zalety niezawodnych i oszczędnych silników wysokoprężnych VW, komfortowe wykończenie wnętrza oraz wysoką jakość wykonanej zabudowy specjalistycznej ...

SALMED to najstarsze i najważniejsze targi medyczne w Polsce, podczas których prezentowane są najnowsze osiągnięcia i trendy rynkowe w tej branży. Dziewiętnaste już z kolei targi SALMED po raz pierwszy przedstawione zostały w nowej formule, którą opracowano w oparciu o konsultacje organizatorów z wystawcami i przedstawicielami środowiska. Do salonów poświęconych profilaktyce, lecznictwu oraz stomatologii dołączył, organizowany co dwa lata, salon Technika Medyczna. Tradycyjnie patronat nad Międzynarodowym Salonem Medycznym SALMED objął Minister Zdrowia.

SALMED 2002 - samochody użytkowe Volkswagena 1 Na wystawie po raz kolejny obecne były samochody użytkowe Volkswagen, na bazie których po dokonaniu specjalistycznej zabudowy powstają różne wersje karetek, izoterm i innych pojazdów przeznaczonych dla branży medycznej. Na wystawie SALMED 2002 zaprezentowano następujące modele samochodów użytkowych Volkswagen, zaadaptowane i przebudowane przez renomowanych producentów:

Karetka "R" - VW LT 35 silnik 2.8 TDI 130 KM, rozstaw osi 3550 mm Producent zabudowy: AMZ Kutno
Karetka przewozowa - VW Transporter z wysokim dachem silnik 2.5 TDI 102 KM, rozstaw osi 3320 mm Producent zabudowy: W.A.S. Polska
Izoterma z agregatem do przewozu leków - VW Transporter furgon silnik 2.5 TDI 88 KM, rozstaw osi 2920 mm Producent zabudowy: Kerstner (P.P.H. Stasiccy)
Samochód do przewozu osób niepełnosprawnych, z windą - VW Transporter kombi silnik 2.5 TDI 102 KM, rozstaw osi 3320 mm Producent zabudowy: ASO Bieńkowski {AKAPIT Wszystkie prezentowane samochody z zabudowami posiadają wymagane świadectwa homologacji.

SALMED 2002 - samochody użytkowe Volkswagena 2 Oferta prezentowanych samochodów skierowana jest do instytucji i firm m.in. z branży medycznej, farmaceutycznej, weterynaryjnej oraz do firm usługowych współpracujących z tym sektorem. Wszystkie wystawione na targach samochody łączą w sobie zalety niezawodnych i oszczędnych silników wysokoprężnych VW, komfortowe wykończenie wnętrza oraz wysoką jakość wykonanej zabudowy specjalistycznej.

Relacja z wystawy wraz ze szczegółową specyfikacją pojazdów dostępna jest również na stronach internetowych VW pod adresem: www.vw.com.pl w bloku Wydarzenia i nowości.

Źródło: KulczykTradex