Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
ffffh
4.61

Volkswagen Tiguan

VW Tiguan '2007VW Tiguan '2007VW Tiguan '2007VW Tiguan '2007

Ceny nowych modeli

Volkswagen Tiguan - Fotogalerie

Ostatnie 27 wiadomości związane z Volkswagen Tiguan:

Volkswagen świętuje wyprodukowanie 5-milionowego Tiguana

Volkswagen świętuje wyprodukowanie 5-milionowego Tiguana W połowie stycznia z taśm fabryki w Wolfsburgu zjechał pięciomilionowy Tiguan. Od rozpoczęcia sprzedaży w 2007 roku ten kompaktowy model odnosi wielkie sukcesy na świecie wspierając strategię wzrostu Volkswagena.

Przekładnia DSG zapoczątkowała w Europie popularność automatycznych skrzyń biegów

Przekładnia DSG zapoczątkowała w Europie popularność automatycznych skrzyń biegów DSG produkcji Volkswagena dała początek stosowaniu automatycznych przekładni w samochodach kompaktowych. W 2003 roku w Golfie R32 Volkswagen po raz pierwszy zastosował seryjnie dwusprzęgłową skrzynię biegów.

Volkswagen rozpoczął sprzedaż Tiguana Allspace

Volkswagen rozpoczął sprzedaż Tiguana Allspace Ofertę Volkswagena, obok klasycznego Tiguana, uzupełniła większa, wydłużona o 215 mm wersja Allspace. Nowa odmiana popularnego SUV-a, dłuższa i z tylną kanapą standardowo dzieloną w proporcji 40/20/40.

Traffic Jam Assist - system wspomagający jazdę w korku wyręcza kierowcę

Traffic Jam Assist - system wspomagający jazdę w korku wyręcza kierowcę Korki oraz mocno spowolniony ruch to próba cierpliwości dla kierowców, a na dodatek miejsce kolizji polegających na najechaniu na siebie samochodów. W takich sytuacjach pomocny okazuje się asystent jazdy w korku.

Volkswagen Tiguan w cenie od 89 990 zł

Volkswagen Tiguan w cenie od 89 990 zł Oferta Volkswagena na modele Tiguan powiększyła się o dwie nowe wersje wyposażenia - City oraz Tour. Dzięki wersji City, popularny SUV Volkswagena jest dostępny już za 89.990 zł.

Tiguan Allspace - 7-miejscowy SUV Volkswagena

VW-Tiguan-Allspace 13Tiguan to najpopularniejszy SUV „made in Germany”. Każdego roku na jego zakup decyduje się pół miliona osób. W 2016 roku na rynku pojawiła się druga generacja tego wszechstronnego auta dostępnego z napędem na przednie lub na ...

Pozostałe artykuły ...