Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
fffhe
3.92

Volkswagen Crafter

VW Crafter '2006VW Crafter '2006VW Crafter '2006VW Crafter '2006

Volkswagen Crafter to model, który zastąpił w ofercie w 2006 roku model Volkswagen LT i powstał przy współpracy Volkswagena z Mercedesem Benz.

Pod względem technicznym Crafter był niemal identyczny z Mercedesem Sprinterem, zapożyczył także od niego wygląd przodu z wielką kratką chłodnicy, choć już reflektory zgrupowano w nim pionowo. Crafter posiada napęd na cztery koła, mocne, lecz bardzo ekonomiczne silniki, ESP i ABS. Kabinę zaprojektowano w zgodzie z wszystkimi zasadami ergonomii.

W 2006 roku został wyróżniony tytułem "Van Roku".

Ceny nowych modeli

Volkswagen Crafter - Fotogalerie

Ostatnie 19 wiadomości związane z Volkswagen Crafter:

2018 rok był rekordowy w historii marki Volkswagen Samochody Użytkowe w Polsce

2018 rok był rekordowy w historii marki Volkswagen Samochody Użytkowe w Polsce W ciągu 12 miesięcy ubiegłego roku zarejestrowano w Polsce 11.192 nowe auta marki Volkswagen Samochody Użytkowe, co oznacza wzrost o 21,57 procent w porównaniu z wynikiem uzyskanym w 2017 roku.

Elektryczny Volkswagen e-Crafter w projekcie realizowanym w Warszawie

Elektryczny Volkswagen e-Crafter w projekcie realizowanym w Warszawie W ramach programu pilotażowego „Misja Zerowa Emisja” Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) bada, czy transport w miastach może być przyjazny środowisku i efektywny ekonomicznie.

Volkswagen Samochody Użytkowe prezentuje auto dostawcze z napędem elektrycznym

Volkswagen-e-Crafter 6Podczas tegorocznych targów Fleet Market w Warszawie Volkswagen Samochody Użytkowe prezentuje nowego e-Craftera - bezemisyjny samochód z napędem elektrycznym, przeznaczony do przewozu ładunków o masie do 1,72 tony. VW e-Crafter wyposażony ...

Crafter Kombi, Caddy i Caravelle jako bezemisyjne vany z napędem elektrycznym

Crafter Kombi, Caddy i Caravelle jako bezemisyjne vany z napędem elektrycznym Podczas Europejskich Targów Taksówkarskich w Kolonii (2-3 listopada 2018 r.) Volkswagen Samochody Użytkowe przedstawił trzy innowacyjne modele przeznaczone do komercyjnego przewozu osób.

Volkswagen Samochody Użytkowe przedstawia pięć nowych modeli z napędem elektrycznym na targach IAA 2018 w Hanowerze

Volkswagen-Hannover-2018 9Volkswagen Samochody Użytkowe elektryzuje branżę dzięki ofensywie w zakresie samochodów z napędem elektrycznym - na 69. Targach Samochodów Użytkowych IAA (20-27 września) marka specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie ...

Volkswagen e-Crafter - auto dostawcze z elektrycznym napędem

Volkswagen-e-Crafter 7Volkswagen Samochody Użytkowe prezentuje właśnie w Hamburgu nowego e-Craftera1 - bezemisyjny samochód z napędem elektrycznym, przeznaczony do przewozu ładunków o masie do 1,72 tony. e-Crafter osiągający moc 100 kW (136 KM) będzie pierwszym ...

Pozostałe artykuły ...