Volkswagen przedstawia Phaetona

Volkswagen przedstawia Phaetona18.08.2003
Pod adresem www.phaeton.pl pojawił się serwis w całości poświęcony Phaetonowi, nowej limuzynie Volkswagena. Jest to jedyne miejsce w polskiej sieci, w którym tak dokładnie można się przyjrzeć temu modelowi ...

Pod adresem www.phaeton.pl pojawił się serwis w całości poświęcony Phaetonowi, nowej limuzynie Volkswagena. Jest to jedyne miejsce w polskiej sieci, w którym tak dokładnie można się przyjrzeć temu modelowi, a także niezwykłej drezdeńskiej Szklanej Manufakturze, wybudowanej specjalnie do jego produkcji. Serwis służy przede wszystkim pokazaniu Phaetona. Jest to unikatowa galeria zdjęć zarówno samochodu, jak i manufaktury.

Volkswagen przedstawia Phaetona 1 Poszczególne działy, takie jak: Design, Technologia, Komfort i Bezpieczeństwo przybliżają największe atuty limuzyny. Tymczasem szczegółowe informacje o wyposażeniu i wszystkich rozwiązaniach technologicznych znajdują się w serwisie www.volkswagen.pl, w dziale Modele, który rozbudowany został o dział poświęcony właśnie Phaetonowi.

Za działania promocyjno – informacyjne firmy Kulczyk Tradex w Internecie odpowiada agencja interaktywna Conecto (www.conecto.pl), która jest autorem serwisów wizerunkowych poszczególnych modeli (Polo, Passata, Passata W8, Golfa i Phaetona). Stworzyła także serwis korporacyjny www.volkswagen.pl. Już wkrótce swoją premierę będą miały serwisy kolejnych nowych modeli VW: Touarega i Tourana, samochodów użytkowych oraz oryginalnych akcesoriów i części ze znaczkiem VW.

Źródło: KulczykTradex