Sharan i Passat w nowej formie

Sharan i Passat w nowej formie08.12.2003
Nowego Sharana można rozpoznać już na pierwszy rzut oka: z przodu ma chromowaną osłonę chłodnicy i nową maskę, z boku lusterka zewnętrzne ze zintegrowanymi kierunkowskazami, szersze progi, z tyłu światła w nowym kształcie ...

Oferując nowe kolory lakieru, nowe detale stylistyczne i bogatsze wyposażenie Sharan i Passat dopasowały się do barw jesieni.

Nowego Sharana można rozpoznać już na pierwszy rzut oka: z przodu ma chromowaną osłonę chłodnicy i nową maskę, z boku lusterka zewnętrzne ze zintegrowanymi kierunkowskazami, szersze progi, z tyłu światła w nowym kształcie.

Sharan i Passat w nowej formie 1 Od wersji Comfortline dochodzi do tego pakiet "chrom" ze wstawkami w zderzakach i bocznych listwach ochronnych. Paleta kolorów lakieru została całkowicie zmieniona. Oferowanych jest teraz osiem nowych kolorów, od "pearl blue" do "stonehenge grey". Reling dachowy może być również chromowany. Ofertę aluminiowych obręczy kół rozszerzono o 16-to calowe obręcze "Valencia" i "Sevilla" oraz o 17-to calowe obręcze "Zandvoort".

Obok nowych elementów zewnętrznych pojawiły się praktyczne detale wewnątrz samochodu: na życzenie montowane są przednie fotele ze składanymi stolikami w oparciach i z uchwytami na kubki. W oparciu kanapy drugiego rzędu umieszczono praktyczne siatkowe kieszenie. Dla wszystkich wersji wyposażenia dostępna jest nowa tapicerka w kolorze antracytowym i jasnoszarym. Także zestaw Rear-Seat-Entertainment podąża z duchem czasu: magnetowid został zastąpiony odtwarzaczem DVD.

W zmienionym Passacie pojawiły się duże lusterka boczne ze zintegrowanymi kierunkowskazami, sześć nowych kolorów lakieru oraz tapicerek. Metaliczna nordycka zieleń "nordischgrün metallic" i perłowy czerwony "samoa" to kolory oferowane po raz pierwszy przez Volkswagena. Ogrzewana przednia szyba może okazać się szczególnie przydatną podczas nadchodzącej zimy.

Sharan i Passat o nowym wyglądzie oferowane są po dotychczasowych cenach.

Źródło: Kulczy Tradex