Volkswagen Passat CC dla pięciu osób

Volkswagen Passat CC dla pięciu osób24.05.2010
Przystosowany dotychczas dla czterech osób Passat CC jest już dostępny w wersji pięcioosobowej z nową tylną kanapą. Wprowadzenie tej opcji do cennika wyposażenia dodatkowego jest reakcją Volkswagena ...

...na życzenia klientów, zainteresowanych dodatkowym miejscem siedzącym, które zwiększyłoby przydatność Passata CC w życiu codziennym.

Volkswagen Passat CC dla pięciu osób 1 Dzięki trzeciemu zagłówkowi i środkowemu, trójpunktowemu pasowi bezpieczeństwa, nowa kanapa spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Jej oparcie jest asymetrycznie dzielone i składane, co pozwala na przewożenie także większych przedmiotów.

Passat CC ugruntował swoją pozycję na rynku, co dziesiąty klient kupujący Passata w Polsce w 2009 roku wybrał właśnie to komfortowe coupe. Taki udział procentowy nie jest zaskoczeniem biorąc pod uwagę liczne innowacje techniczne, jakie oferuje samochód. Należą do nich między innymi wyjątkowo efektywne silniki Common Rail, a także systemy wspomagające kierowcę takie jak Lane Assist ułatwiający utrzymanie pasa ruchu, aktywny tempomat z układem Front Assist oraz adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC zapewniająca maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Źródło: Volkswagen