Volkswagen przedstawi model CC R-Line w Lipsku

Volkswagen przedstawi model CC R-Line w Lipsku28.05.2012
Volkswagen zaprezentuje czterodrzwiowe coupe CC w wersji R-Line podczas rozpoczynającej się 1 czerwca wystawy Auto Mobil International w Lipsku. Model będzie dostępny na rynku pod koniec tego roku, a pod jego maską znajdzie się ...

...2-litrowy, turbodoładowany silnik TSI o mocy 200 KM. Jednostka napędowa współpracuje z 6-biegową przekładnią manualną lub 6-biegowym automatem dwusprzęgłowym.

Volkswagen przedstawi model CC R-Line w Lipsku 1 Pakiet R-Line czyni Volkswagena CC bardziej sportowym pojazdem. W porównaniu z wariantem Sport, zestaw R-Line oferuje dodatkowo bardziej agresywny zderzak przedni z dużym, dolnym wlotem powietrza, światła przeciwmgielne z chromowanymi elementami przypominające projektory, specjalne fartuchy boczne, logo R-Line na atrapie chłodnicy, przyciemnione światła tylne i specjalne, 18-calowe obręcze z lekkich stopów. Oprócz tego VW CC R-Line będzie mieć specjalne nakładki na progi drzwiowe ze stali szlachetnej i wielofunkcyjną kierownicę, która w wariancie ze skrzynią DSG będzie także wyposażona w manetki do zmiany biegów.

Pojazd zaopatrzono standardowo w biksenonowe reflektory ze światłami do jazdy dziennej LED i adaptacyjne światła mijania, tylne światła LED, czujniki deszczu przy wycieraczkach, automatyczną klimatyzację, podgrzewane fotele ustawiane w 12 pozycjach, system audio Premium VIII z ośmioma głośnikami, łącze Bluetooth i do iPoda.

Źródło: Volkswagen, opracowanie: BM