MotoNews.pl

The Red Ranger, czyli co Brytyjczycy robią z Range Roverem RS600

06 kwietnia 2012

Kategoria | Kahn Design  Tuning
Kahn Red Ranger 8

Najnowszy projekt brytyjskiej firmy tuningowej Kahn Design od razu rzuca się w oczy, dzięki intensywnie czerwonemu kolorowi nadwozia. Tuner twierdzi, że czerwień lakieru komunikuje „jesteś sexy, jesteś szybki, masz mnóstwo energii i jesteś dynamiczny” i że taki kolor dobry jest dla bohatera. Dlatego stuningowanego Range Rovera RS600 nazwano „Red Ranger”.

Pojazd ma zestaw nowych, 22-calowych obręczy z lekkich stopów Kahn RS600 i pakiet poprawiający aerodynamikę i wygląd nadwozia, na który złożyły się: dokładka w dolnej części spojlera przedniego, diody LED umieszczone na przednich, wentylowanych nadkolach, wstawki z włókna węglowego na atrapie chłodnicy, czerwone zaciski hamulcowe i owalne końcówki rur wydechowych typu „quad” wykonane ze stali szlachetnej.

W kabinie zastosowano tapicerkę z pikowanej i perforowanej skóry w odcieniu wina z wykończeniami z włókna węglowego, prędkościomierz i obrotomierz z tarczami w kolorze kremowym i czerwonym oraz zegar ozdobiony kryształami Svarovskiego, a także podświetlane progi drzwiowe ze stali szlachetnej i aluminiowe nakładki na pedały gazu, hamulca i sprzęgła.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM