MotoNews.pl

Land Rover Range Rover 3.0 TDV6 Vogue Signature Edition

26 lipca 2013

Kategoria | Kahn Design  Tuning
Range Rover Vogue Signature 7

Gdy Range Rover wypuścił na rynek czwartą generację Range Rovera w wariancie Vogue, było wiadomo, że to tylko kwestia czasu, zanim bardzo “płodny” i specjalizujący się w modyfikacjach brytyjskich modeli samochodów tuner – Kahn Design zaprezentuje własną interpretację tego pojazdu. I właśnie dziś otrzymaliśmy zdjęcia i komunikat prasowy prezentujące nowego Range Rovera Vogue w interpretacji Afzala Kahna.

Za bazę do tuningu posłużył Land Rover Range Rover Vogue z 4,4-litrowym silnikiem SDV8 o mocy 339 KM. Diesel pozostał nietknięty, ponieważ wszystkie modyfikacje dotyczyły wyłącznie wyglądu luksusowego SUVa.

Nadwozie pokryto białym lakierem w odcieniu Avus Bianco Pearl White i dodano do tego kontrastowe, czarne elementy w postaci dachu pokrytego lakierem fortepianowym, spojlera na pokrywie bagażnika i obudów lusterek bocznych. Dodatkowe, kolorowe akcenty to: złote zaciski hamulcowe i perłowo szare detale na drzwiach. Samochód zaopatrzono także w 23-calowe obręcze z lekkich stopów RS600 w kolorze spiżu. Panoramiczny, szklany dach pozwala kierowcy i pasażerom zażywać słońca. Zajmują oni miejsca na bardzo wygodnych fotelach, które Kahn Design obciągnął tapicerką z perforowanej skóry z ozdobnymi obszyciami wzmacniającymi efekt trójwymiarowości.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM