MotoNews.pl

Nissan Juke with Ministry of Sound – premiera limitowanej edycji w Moskwie

20 sierpnia 2012

Marka, model | ,
Nissan Juke MoS 13

Niedawno informowaliśmy, iż specjalna wersja japońskiego crossovera przygotowana we współpracy Nissana z Ministry od Sound i wyposażona w niezwykły system nagłośnienia – Nissan Juke Box ruszył w trasę po Europie. Dziś Nissan ogłosił, że przedłuża partnerski układ z Ministry od Sound i obie firmy wspólnie przygotują nową, limitowaną edycję modelu Juke. Pojazd będzie nosić nazwę Juke with Ministry of Sound i wejdzie do sprzedaży w Europie we wrześniu. Seria zostanie ograniczona do 3000 egzemplarzy.

Juke with Ministry of Sound będzie mógł zostać wyposażony w każdą jednostkę napędową i przekładnie dostępne w standardowej gamie modelu Juke, a dodatkowo otrzyma specjalne elementy stylistyczne i technologiczne.

W nawiązaniu do czarno-białego logo Ministry of Sound limitowana edycja Juke’a będzie dostępna z czarnym lub białym lakierem nadwozia. Wszystkie egzemplarze zostaną wyposażone w 17-calowe, białe obręcze z lekkich stopów, białe klamki drzwiowe i białe obudowy lusterek. Dodatkowymi atrakcjami wizualnymi będą: słupki B wykończone błyszczącym, czarnym lakierem i specjalne plakietki Ministry o Sound.

We wnętrzu Juke with Ministry of Sound wyróżnia się białą konsolą środkową, białymi wykończeniami na drzwiach i białymi przeszyciami na skórzanych fotelach, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. W kabinie można również podłączyć iPoda, co pozwoli pasażerom na słuchanie ulubionej muzyki.

Wszyscy nabywcy Juke’a with Ministry of Sound będą mogli również skorzystać ze specjalnego pakietu muzycznego, na który składa się biały Apple iPod Touch, do którego wstępnie załadowano materiały wideo i zdjęcia przygotowane przez Nissana i Ministry of Sound. IPod w tyle obudowy ma wygrawerowane logo obu firm. Oprócz tego pakiet muzyczny zawiera parę słuchawek Ministry of Sound oraz kod aktywacyjny do sklepu muzycznego Ministry of Sound, dający dostęp do strefy dla VIPów.

Limitowana edycja Nissan Juke with Ministry of Sound zadebiutuje podczas Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Moskwie (29 sierpnia – 9 września).

Zdjęcia: Nissan, opracowanie: BM